Wpis z mikrobloga

Poszedłem sobie na rolki na tzw. Most Kilometrowy we Wro. Udana wyprawa:
-ukradli mi torbę z butami i paroma innymi pierdołami
-postanowiłem, że mimo to jazdę dokończę...
-... ale wykrecilo mi sie kółko, a klucze byly w torbie
-czekam na kierowcę ubera, który zgnije ze śmiechu jak mnie zobaczy
-a jest dopiero 12 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No ale 34 km zrobiłem.
#wroclaw #rolki
Pobierz Convi - Poszedłem sobie na rolki na tzw. Most Kilometrowy we Wro. Udana wyprawa:
-ukr...
źródło: comment_ygX3W4SU5ZATicmrCIwPJm8mSygO4NP0.jpg
  • 21
@Wychwalany: Byłem tam już 3 razy, dziś 4, jak widać akurat trafiłem, że ktoś pożyczył, a bywałem tam po 3-4h ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@magenciorek: No zamierzam się wybrać i popatrzeć czy ktoś nie wyrzucił moich śmierdzących butów
@aikonek: Nie, torbę zawiesiłem gdzieś na początku mostu, jadąc jestem do niej plecami przez 5-6 minut, wracając i robiąc koło mam ją w zasięgu wzroku. Niestety, ktoś
@skinnydog: Jestem świadomy, obecny zestaw był kupiony trochę czasu temu, odkurzyłem go w tym roku. Generalnie to zamierzam zajechać to co mam, bo same rolki to też szrot i wszystko do wymiany, może poza ochraniaczami bo dają radę.
@Convi: Moja rada jak masz więcej tej pianki bo dają w zapasie to potnij na małe kawałki ale by było wygodnie i wsadź na te rzepy. Różnica w wentylacji totalna i trochę luźniej. Mowię o rzepach w koło głowy nie na samej górze. A ogólnie jakby co kask z lidla daje radę więc nie trzeba płacić 200 euro. Ale ja mam taki za 200 (kupiłem za chyba 60 funtów, Mavic) i
Safety lvl. over 9000


@KierownikMietek: Tja, ogolnie to do dupy bo i tak ukradną, a z plecakiem w lato masakra bo plecy spocone więc jedyne rozwiązanie to telefon w kieszeni jak coś się tfo tfu stanie (do zony, brata, taty itp) i z domu na rolkach, bez butów.
@aikonek Gonciarzowi na jednym z filmików podczas kręcenia filmiku w Japonii wypadł portfel na zatłoczonej ulicy, nie zauważył. Od razu jakiś Japończyk podniósł i pobiegł za nim oddać ( ͡° ͜ʖ ͡°)