Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qbad89: specjalnie przed chwilą szukałem i muszę Cię martwić, że nie znalazłem za wiele szukałem po ang. " PCB Ibanez bass 9v replacement" znalazłem wyniki dla całego preampu, ale koszta 150 $:/ Pójdź może do jakiegoś lutnika/ serwisu RTV żeby Ci zbadali obszar zniszczeń. Może źle zdiagnozowałeś i akurat coś drobnego, do naprawy...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qbad89: tzn wiesz ja nie chce Cię wprowadzić w błąd. Popytać może na basoofce. A nóż ktoś miał podobną "przygodę". Lutnik wydaje mi się dość sensowny bo przecież robią wiosła od podstaw, więc i elektronikę siłą rzeczy chyba też muszą ogarniać. Ale to tylko moja insynuacja. Wołaj jak coś się uda. Powodzenia
@qbad89: układ tam jest prosty jak budowa cepa. Choćby ci elektronik to miał odbudować od zera z wszystkimi elementami nowymi (używając wyłącznie obecnej zielonej płytki oraz wartości elementów z oryginału) to wyjdzie kilkadziesiąt pln
@qbad89: a co to za wiosło? Podaj dokładny model. Bas wygląda na aktywny więc to najpewniej płytka od przedwzmacniacza (preamp). Preamp możesz zawsze jakiś kupić w internecie, ceny są różne. Montaż możesz od biedy zrobić samemu o ile masz lutownicę. A schematy jak co przylutować często dostępne są w internecie. Sam niedawno zmieniałem pickup w basie i poza ceną samego elementu nie bawiłem się w lutnika tylko kupiłem lutownice i cynę