Wpis z mikrobloga

#nocna #prokrastynacja #idespac #wnocyniespieinaprawiamtagi #mamdysleksje #niehejtujbledowortograficznychxd

Cześć nocna :)

Dawno, dawno temu, za wieloma pracami i wieloma miastami, skończyłem studia doktoranckie, tylko nie dokończyłem pisać pracy i nigdy się nie obroniłem.
.
Moja ksywka w rodzinie to "prawie doktor"...

Jedną z ciekawostek o której chciałbym tutaj zwracam się do Was nocna zmiano, a zanim sam pójdę spać (nocna dla mnie to już stare dzieje. Warszawa o 6 jest dużo ładniejsza uwierzcie. Dziś "urlop". Wstałem o 5 i nosiłem drewno pół dnia daleko za Łukowem, nie pytajcie...). Jutro wesele i #rozowypasek stara miłość!!, a nie tam doktoraty ;) ) jest filmik, który sam zrobiłem i nie potrafiłem nauczyć się tworzenia filmów do tego stopnia, żeby dokończyć dzieła na tyle by efekt ostateczny mnie zachwycił :D.
32 level, pierwszy gimb, pokolenie czarnobyla.

Zmieniam podejście do życia i zaczynam prosić o pomoc. Ja stary już Mirosła jestem (i #bylembordo za akcję pod willa kapatia). Tak w tym roku w końcu nauczyłem się jeździć samochodem, brodę pierwszy raz w życiu zapuszczam, robota, robota i wiem że bez pomocy z zewnątrz nigdy filmiku go nie dokończę.

To wersja testowa
https://www.youtube.com/watch?v=4n8_sdq58iY

Filmik popularno-naukowy przedstawia kolejne zdjęcia przybliżeń wżerów powstałych w wyniku mierzonego kontaktu roztworu soli z trzema materiałami, kolejno:
Nanokrystalicznego stopu Aluminium serii 5483, uzyskanego w wyniku przeciskania hydrostatycznego,
Nanokompozytu stopu Aluminium serii 6061 z ceramicznym SiC.
Oraz konwencjonalnego stopu 6061

Zdjęcia wykonano na skaningowym mikroskopie elektronowym (SEM) na wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej.

Jeśli znalazł by się śmiałek, który zna się na rzeczy i mógłby mi poświęcić chwile proszę o wiadomość priv.

Odpiszę, gdy tylko będę miał czas.

Kolorowych snów Wam nocna życzę :D
  • 4