Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mircy i Mirabelki. Poznałem dziewczynę. Spotykaliśmy się przez jakiś czas i wszystko było idealnie. Ona ma idealne ciało jak dla mnie. Piękny i kształtny biust. Idealnie krągły tyłek. Jest bardzo inteligentna. Krótko mówiąc jest między nami ta mistyczna chemia. Ale od pewnego czasu zaczęły się u niej jakieś potknięcia i omdlenia. Wysłałem ją na badania i okazało się, że podejrzewają o niej SM. I teraz mam to pytanie. Pchać się dalej w ten związek? Czy powiedzieć jej nara? #tinder #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli w ogóle dopuszczasz do swojego umysłu takie pytanie, dzielisz się ową wątpliwością na portalu ze śmiesznymi obrazkami i dodatkowo, patrzysz tylko w sposób powierzchowny na jej osobę, to zalecam wybrać się również Tobie na badania, ale psychiatryczne. Nie marnuj jej czasu, bo tylko zrobisz jej krzywdę , na którą suponuję - nie zasługuje.
OP: @RubinWwa w tym rzecz, że kiedy ją poznałem Ona nie miała pojęcia, że jest chora. Dopiero pod moim wpływem poszła do lekarza i zrobiła sobie badania i diagnoza pokazała SM. Widzę po niej, że nie jestem jej obojętny i Ona nie jest mi obojętna, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie życia z niepełnosprawną i niewidomą osobą.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
Kto: Nie martw się nie jesteś jedyny. Wiele facetów zostawia swoje żony bo mają np. Raka piersi i trzeba je wyciąć, albo niepełnosprawne dziecko. Kobieta sama sobie da radę. Trzeba mieć zero empatii by zostawić kogoś kogo się kocha, bo jest chory. Takich rzeczy nie można sobie chyba nigdy wybaczyć.

Zaakceptował: akado}