Wpis z mikrobloga

Mirki jeżdżę teraz golfem z 97r. z dieslem. Jako że ceny ON poszalały myślę nad zmianą na LPG. Szukam czegoś pomiędzy 3-5k. Głównie jeżdżę do pracy, około 25km gdzie 50-60% to w terenie zabudowanym a reszta poza. Nie musi to być duży samochód bo jeżdżę sam albo we dwójkę. Wiem że za taką cenę jakiegoś super wyposażonego samochodu nie dostanę ważne żeby był sprawny i tani w eksploatacji. Jeden Mirek, który mi doradził to Lanosa i nawet nieźle to się prezentuje ale też szukam też innych propozycji. Podoba mi się też Peugeot 306 ale tutaj pewnie nie ta półka cenowa.
#kupautozmikro #samochody #motoryzacja
  • 19
@Kcirevam: golfa i tak muszę zmienić albo włożyć sporo kasy bo ruda go bardzo polubiła. jeżeli cena ON będzie 5,2 cały czas to rocznie mi wychodzi 1250 zł mnie za paliwo.

@JestemKowalemWlasnegoLosu: dlatego to jest dobry powód do zmiany. coś co jest proste. diesel to wiadomo a to turbo może paść i robi się problem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frems: to jest poradnik dla każdej marki w tym zakresie cenowym. Ważne żeby mieć śrubokręt i sprawdzać nim stan zgnicia podłogi:) tego na studiach nie naucząXD
@frems raczej ok. Kolega miał i 20-letnia sprzedał, ale dalej sprawna.W rodzinie jeździ dwójka od kilkunastu lat i też nie ma większych napraw, wszyscy zadowoleni. Jeżeli lubisz twarde zawieszenie i surowy design to chyba udane auto
@frems: 306 to jest przecież dokładnie ta półka cenowa, starsze roczniki można wyrwać nawet za 2k. Ogólnie to całkiem przyjemne autko, niby lekkie i małe, a w środku ma dużo miejsca. Do tego ocynk i brak problemów z LPG. Moim zdaniem jedna z lepszych opcji za te pieniądze.