Wpis z mikrobloga

@Matick93 Donejtów nie będzie podczas "Wieczorów ze Złotówą", jednakże nie wykluczam że będę je ustawiał podczas innych programów, albo jednorazowych akcji jak np. Jutrzejszy "Dzień Matki z TAXI Złotówą". Donejty nigdy nie idą do mojej kieszeni tylko realizuje za nie cele. Np. jutro celem są pieluszki dla dzieci z Domu Samotnej Matki. Przy takiej konwencji nie można sobie donejtem zazyczyć aby pieniądze przeznaczyć na inny cel. Taka sytuacja miała miejsce z donejtem
@szymon-wrzesien: z niezdecydowanymi osobami nie mam zamiaru sie angażować w nic, tak nawiasem mowiac to była prośba od widza,wiec mogles spokojnie odciagnąc tą kwote od celu i to nastepnego dnia zrealizowac,albo jak wpłynie kasa od tipendonation,zacznij szanowac ludzi bo za takie akcje jak z tym bezdomnym to zadnego celu nie zrealizujesz.Ps zmien swoja moderacje bo nie wiem co za ludzie tam moderuja,kompletnie nie wiedzą jak zyje internet a tym bardziej youtube
@Matick93: Mówił, że nie będzie donejtów w tygodniu (jak pisał wyżej - na Wieczorze ze Złotówą) te donejty i tak nie idą do niego więc w czym problem?... wracaj lepiej do tucznika czy innego patusa patowykopkowa zielonko ( ͡° ͜ʖ ͡°)