Wpis z mikrobloga

Mamy w chwili obecnej 4 gitarzywstów basowych, ludzie się jeszcze zapisują, więc jak nie będzie gitarzysty basowego do pary to mogę zaprosić mojego przyjaciela spoza mirko i spoza kraju, gram z nim sporo lat w world of tank, myślę, że byłby chętny wziąć udział w zabawie

Basiści będą mieli bitki osobno, więc będzie głosowanko na najlepszego gitarzyste basowego i na najlepszego zwykłego gitarzyste

#mirkoshredwars #gitarabasowa organizacje do części z gitarą basową przejmuje @Rogonion ja tylko raz w życiu trzymałem gitarę baswą w ręce XD
H.....s - Mamy w chwili obecnej 4 gitarzywstów basowych, ludzie się jeszcze zapisują,...

źródło: comment_u7MgVMYx12mWx3NiR83Uf723JFwqh7P5.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kvaccaro @5T1N63R @blasted Ja się mogę dostosować, od jazzu do death metalu. Skoro jest nas tak mało, to najlepiej będzie zrobie zrobić każdy z każdym i później po największej ilościu punktów zrobi się finał. Tak każdy będzie miał gwarantowane 3 pojedynki i później 1 pojedynek finałowy.
  • Odpowiedz
@kvaccaro @5T1N63R @blasted To można zrobić jakąś pulę backtrackingów i następnie na jakimś bocie wylosować. Podsyłajcie swoje propozycje. Powiedzmy 3 na głowę. W tedy będzie losowanie z 12. Ewentualnie coś się odrzuci jak by coś komuś bardzo nie odpowiadało. Nie ma co się zmuszać do grania czegoś, czego całkowicie się nie czuje.
Reggae, pop i ekstremalne gatunki metalu bym z miejsca wyrzucił.
  • Odpowiedz
  • 1
@Rogonion Ja osobiście bym zrobił tak, że jest jeden backingtrack, który każdemu pasuje, dzielimy po +/- 30sekund i losowanie kto jaki moment gra.
Wczoraj jak na szybko sprawdzałem, to bardzo mi się spodobał fragment PopRock od @Helsantonio_Montes, ale boję się, że nie dam rady nagrać przez weekend, a później to klepie 4 dni z rzędu na weselu. XDD
  • Odpowiedz
@MrFruu: Ja bym ruszył z tym od poniedziałku. W niedzielę wieczorem wybierze się konkretny podkład. No i tydzień czasu. Wiadomo, że każdy pracuje/uczy się i robi jeszcze inne rzeczy do tego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rogonion Jakby któryś to narzucil dzisiaj to mógłbym próbować ogarnąć przez weekend, ale jak od poniedziałku i tydzień to się nie pisze, bo od czwartku do niedzieli klepię wesela.

A w inne dni jestem poza domem rodzinnym - studbaza i nie mam tam pedalboarda a i bas #!$%@?.
  • Odpowiedz