Wpis z mikrobloga

Mamy w chwili obecnej 4 gitarzywstów basowych, ludzie się jeszcze zapisują, więc jak nie będzie gitarzysty basowego do pary to mogę zaprosić mojego przyjaciela spoza mirko i spoza kraju, gram z nim sporo lat w world of tank, myślę, że byłby chętny wziąć udział w zabawie

Basiści będą mieli bitki osobno, więc będzie głosowanko na najlepszego gitarzyste basowego i na najlepszego zwykłego gitarzyste

#mirkoshredwars #gitarabasowa organizacje do części z gitarą basową przejmuje @Rogonion ja tylko raz w życiu trzymałem gitarę baswą w ręce XD
H.....s - Mamy w chwili obecnej 4 gitarzywstów basowych, ludzie się jeszcze zapisują,...

źródło: comment_u7MgVMYx12mWx3NiR83Uf723JFwqh7P5.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kvaccaro @5T1N63R @blasted To możemy zacząć od dzisiaj i do przyszłego piątku. Akurat ja nie mam czasu w weekend i spokojnie zrobię na początku tygodnia. Gorzej z montowaniem tego, bo nigdy się tym nie zajmowałem, ale pora się czegoś nauczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: Ogólnie brałem udział w zawodach revolt które się odbyły kilka miesięcy temu i tam mi brakowało cholernie tego drzewka, ale tam była punktacja, było 5 przejazdów za pierwsze miejsce 30 punktów za ostatnie 0 i na końcu podsumowanie punktowe
  • Odpowiedz
Cos czuje ze zamkne stawke w tak malej grupie ale co tam ahoj przygodo( ͡° ͜ʖ ͡°) stanelo na tym ze kazdy sobie wybiera fragment z tego backtrackingu podlinkowanego u gory czy para wybiera?
  • Odpowiedz
Nie wiem jak was wolac na telefonie. Macie pomysl jak to nagrac? Odpalic backtracking na glosniku i grac na wzmaku i to nagrac telefonem/ mikrofonem ze sluchawek? Obraz tez ma byc?
  • Odpowiedz