Wpis z mikrobloga

@kontestatore jaka polskość? Ludzie zawsze wybierają najkrótszą ścieżkę. Jedni to rozumieją i tak jak spółdzielnia w której są znajomi robią brukowaną ścieżkę tam, gdzie ludzie od dwudziestu lat wydeptują w trawie przejście "na skróty", żeby nie chodzić dookoła chodnikiem. A niektórzy mają podejście "a #!$%@? tam, nie przejdziecie XD" jak moja spółdzielnia i sadzą krzaki w miejscu wydeptanych ścieżek XDD
  • Odpowiedz
@kontestatore: no mój ziomke tam miezka i jest rzeczywiście #!$%@? akcja z płotami w tej dzielnicy. mogą zrobić furtkę z drugiej strony, żeby do przystanku było pół minuty to jebnęli po zupełnie drugiej stronie i trzeba obchodzic całe osiedle XD to jest głupie, ale to nie wina miasta tylko osiedla
  • Odpowiedz
@kontestatore: osiedle Książkowa :D skacza wszyscy, nawet emeryci bo do przystanku trzeba poginać przez całe osiedle :P ludzie tam wolą rowery przerzucać niż jechać naookoło
  • Odpowiedz
@kontestatore akurat nie w tym miejscu ale kawałek dalej w miejscu gdzie stały od 20-30 lat luźne bloki dobudowali blok z ogrodzeniem. Ludzie teraz muszą latać na okrągło do szkoły czy przystanku- Dziwisz się że nie akceptują takiej zmiany? Tu nie chodzi o " polactwo" tylko serio niektóre ogrodzenia są bezmyślnie robione
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam

Tu nie chodzi o " polactwo" tylko serio niektóre ogrodzenia są bezmyślnie robione Takie grodzenie bez pomyślenia to jest właśnie polactwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co mnie obchodzi, że somsiad będzie musiał na około latać, grunt żebym ja miał co swojsze odgrodzone. A właściwie to #!$%@?, dobrze tak złodziejowi, kwiii!
  • Odpowiedz