Wpis z mikrobloga

W zeszłym sezonie wylałem czarę goryczy na teleturniej "Wygraj tysiąc bo byłeś w kultowym teleturnieju TVP"
https://www.wykop.pl/wpis/28461887/tak-slabo-nie-ogladalo-mi-sie-milionerow-jak-w-tym/

Ale w tym połowę słów muszę cofnąć,
Poziom pytań jest ok, mniej typowo PiSowych, mniej memowych i mniej wypokowych (może Mirek od pytań szuka wciąż "nowej ofiary" do tego typu pytań, pewnie kogoś z 1z10 chce upolować jak ostatnio ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Boli fakt, że pytanie za milion było tak banalne niewymagające typowo wiedzy tylko umiejętność szacowania.
Było wielu ryzykantów ale też sporo ludzi z 1z10.
Tylko jeden się dostał na "hot seat", reszcie się nie udało i przynajmniej pokazali odwróconą analogię do zeszłego sezonu.
Pewnie przez to, że w Google o "Ranierim" był tylko jeden szczątkowy artykuł a nie dwie strony "Wygrał Wielki Finał w wielkim stylu" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Kilku graczy było wkurzających, ale oni napędzają oglądalność.

Minus? Wycieczki szkolne jako publika...



W tak poważnym programie liczyłbym że mi pomogą ludzie 20-40 lat a nie licea/gimnazja...
Jeśli się w tym aspekcie nic nie zmieni, to "pytanie do publiczności" warto używać do 40k.

Drugi mankament, który wyszedł w brytyjskiej wersji Milionerów bardzo dobrze. Po co mam wozić przyjaciela na Szeligi skoro to produkcja mogłaby zasuwać do Poznania/Wrocławia itd. i pilnować?
Mógłby Hubert niczym Clarkson pytać przed oddaniem głosu "czy ktoś z produkcji go pilnuje by nie googlował"

Teraz ani nie mam do dużej ilości rzeczy się przywalić bo sporo zostało poprawione, pytania czasem są nieadekwatne do poziomu ale nie ma jawnych ustawek jak sezon temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i nie ma całkowitego traktowania jako "zło wyklęte" ludzi z przeszłością teleturniejową.


Do zobaczenia w następnym sezonie Mirki i Węgierki!

#milionerzy #gorzkiezale #boldupy #oswiadczenie
x.....x - W zeszłym sezonie wylałem czarę goryczy na teleturniej "Wygraj tysiąc bo by...

źródło: comment_3GxI5E0XNOvuMR670qHFRIOeAQvF65xu.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xDawidMx: "Jeśli się w tym aspekcie nic nie zmieni, to "pytanie do publiczności" warto używać do 40k."
A tak nie było od zawsze?

"Mógłby Hubert niczym Clarkson pytać przed oddaniem głosu "czy ktoś z produkcji go pilnuje by nie googlował"
Skoro w telewizji nie pada ani jedno słowo, że przyjaciel jest zamknięty, a niezaznajomiony widz może odnieść wrażenie, że to nadal klasyczny telefon do przyjaciela taki sam jak w 1999,
  • Odpowiedz
14 dni od nagrania czy od emisji odcinka, jak to pierwsze to świetne, weryfikuj sobie sam swoje ostatnie pytanie, by mieć pewność, że cie nie oszukano.

"poszła się sądzić to niech spada"
Jakby mnie to spotkało to bym się sądził, choćby dla zasady, ale rozumiem jeśli ktoś by nie chciał.
  • Odpowiedz
Jakby mnie to spotkało to bym się sądził, choćby dla zasady, ale rozumiem jeśli ktoś by nie chciał.


@TomTomekk: tu chodzi o to, że produkcja by jej dowaliła nowe pytanie na takim poziomie by wróciła na to samo.
  • Odpowiedz