Wpis z mikrobloga

Kolejne wielkie zwycięstwo wypokowej lewicy XD

Zawszę gniję, gdy neuropki tworzą takie wysrywy po kątach, a gdy przyjdzie co do czego i mają szansę wypowiedzieć się merytorycznie pod jakimś wpisem, to żaden się nie napatoczy z merytoryczną polemiką, bo intelektualna impotencja nie pozwala.

No ale ból dupy musi mieć gdzieś ujście, więc powstają takie obrazki, skoro na nic więcej niż to intelekt autora nie pozwala, żeby ciśnienie nie rozerwało wspomnianej części ciała z gigantycznym hukiem słyszanym w całej Polsce XD

#heheszki #rakcontent #bekazlewactwa #4konserwy #lewackalogika #takaprawda #polityka
Pobierz L.....i - Kolejne wielkie zwycięstwo wypokowej lewicy XD

Zawszę gniję, gdy neuropk...
źródło: comment_PulprCCktZF8aYK0vvfp2OmXaeMVhQR3.jpg
  • 142
@ediz4: nic nie mam, nawet szacunku ( ͡° ͜ʖ ͡°) przeczytaj jakikolwiek wypierd tego czlowieka jak dalej masz watpliwosci i uwazasz te wynurzenia za cos wartosciowego, to nie mamy o czym gadac xD inb4 neuropek xD tak samo pluje na skrajna konserwe jak na lewusow, dwie slepe uliczki ewolucji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tu masz skład rządu Izraela https://en.wikipedia.org/wiki/Thirty-fourth_government_of_Israel

a jeśli chodzi o ich patriotyzm, to chyba nie ma innego kraju który tak przekłada dobro własne nad innych.


@j3sion: W Izraelu nikt nie nazywa patriotyzmu faszyzmem. Izrael zachował inkubator prawno-społeczny dla ortodoksyjnych Żydów, którzy żyją ultrakonserwatywnie, ale jednocześnie zapewniają Izraelowi dodatni przyrost naturalny przez wysoką dzietność.

Sądzisz że Izraelczycy wybiera piosenkarzy jako polityków, bo ja w ich rządzie widzę ludzi znających się na swojej
Zgnilem xD moze dmowskiego czytujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czytałem sporo. Najbardziej mnie skusiło do tego to, że lewica jedyną polemikę jaką wobec niego stosuje, trzyma na poziomie powyższego screena, czyli prymitywne wyzwiska. Tyle, że Dmowski ukończył Uniwersytet Warszawski za czasów gdy trzymał on jeszcze wysoki poziom, a dzisiejsza lewica trzyma poziom szkoły podstawowej, więc nie może z jego tezami dyskutować na równym poziomie.

a PiS czym walczy?#!$%@?
xD NOOO PO STUDIACH CHLOPAK, TO LEBSKI PEWNIE XD dobrze ze nie dostal nigdy realnej wladzy, a w USA Paderewski sie odzywal nie on.


@grucha_88: o Dmowskim najlepiej świadczy to, że nikt nigdy nie podważa głośno jego tez, tylko atakuje go personalnie.

Napisz w czym Dmowski się mylił to będzie ta rozmowa wyglądać inaczej.

No ale wiele się po tobie nie spodziewam jak łączysz ONR bezpośrednio z Dmowskim i twierdzisz, że
@Lawrence_z_Arabii: Dmowski? W 20leciu to kazdy sie tam mylil, gospodarka centralnie planowana byla zakladana przyszloscia. #!$%@? no ta jego ksiazka o zydach i masonach xD zmeczylem pare rozdzialow, to jak #!$%@? dziadkow w MPKu ( ͡° ͜ʖ ͡°)