Wpis z mikrobloga

Kolejne wielkie zwycięstwo wypokowej lewicy XD

Zawszę gniję, gdy neuropki tworzą takie wysrywy po kątach, a gdy przyjdzie co do czego i mają szansę wypowiedzieć się merytorycznie pod jakimś wpisem, to żaden się nie napatoczy z merytoryczną polemiką, bo intelektualna impotencja nie pozwala.

No ale ból dupy musi mieć gdzieś ujście, więc powstają takie obrazki, skoro na nic więcej niż to intelekt autora nie pozwala, żeby ciśnienie nie rozerwało wspomnianej części ciała z gigantycznym hukiem słyszanym w całej Polsce XD

#heheszki #rakcontent #bekazlewactwa #4konserwy #lewackalogika #takaprawda #polityka
Pobierz L.....i - Kolejne wielkie zwycięstwo wypokowej lewicy XD

Zawszę gniję, gdy neuropk...
źródło: comment_PulprCCktZF8aYK0vvfp2OmXaeMVhQR3.jpg
  • 142
@Lawrence_z_Arabii: prawda jest taka że w dziś merytoryka, logika i fakty nie mają znaczenia. Liczy się dobry PR i to czy potrafisz wmówić innym swój punkt widzenia. Dlatego do programów tv zaprasza się ludzi znanych, a nie ekspertów w danej dziedzinie. Ten sam schemat zadziałał jak Kukiz startował do sejmu. Wybory to taki konkurs popularności. Marzy mi się społeczeństwo technokratyczne z dozą patriotyzmu. Najbliżej chyba jest Izrael.
@kartofel: technokracja to rządy ekspertów, ludzi doświadczonych lub po prostu dobrych w swojej pracy. Technokracja sama w sobie jest utopią ale powinniśmy czerpać z niej garściami a wiele rozwiązań powinno być przykładem jak zacząć rozwiązywać problemy. Jeśli chodzi o patriotyzm to interes państwa i jego podatników powinien stać na pierwszym miejscu.

@Lawrence_z_Arabii: Sądzisz że Izraelczycy wybiera piosenkarzy jako polityków, bo ja w ich rządzie widzę ludzi znających się na swojej
@KohamCie: gdzies mam co okham pisze xD po prostu ta organizacja to smrud, ale sa na tyle glupi ze nie wytrzymaja bez swastyki w domu i ich w koncu porozstawiaja po katach ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak samo powinni zrobic powiedzmy ze zbrojnym odlamem Razem( ͡° ͜ʖ ͡°)