Wpis z mikrobloga

No i na mnie przyszła pora. W nocy położyłem wypowiedzenie. Zrobiłem to w nocy żeby nie dawać tego do ręki menagerowi który jest mega spoko i nigdy z niczym nie robił problemu bo już raz namawiał mnie żebym został. Pracowałem tam 1.5 roku, magazyn wysokiego składu, kasa jak na #uk spoko 12f/h a teraz został mi miesiąc i wracam finansować patusow z #500plus. Nigdy w Pl nie szukałem pracy więc dajcie z 3 plusy żeby jakoś poszło

  • 28
  • Odpowiedz
  • 2
@patrol798 jeszcze będę się z nim widział a jestem #!$%@? miękki jak mam się żegnać i boję się że się porycze. Taka sytuacja miała miejsce już w pl jak po 6 latach opuściłem kopalnie. Siadłem na schodach i jak małe dziecko ryczalem
  • Odpowiedz
@zalogowany_jako: ja już też jestem po też i odliczam dni, choć nie chcą mnie puścić i próbują zatrzymać. Łatwo nie jest, a manadżer pokazał twarz, której nie znałem mimo, że pracujemy razem osiem lat.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zalogowany_jako:

wstaje od kilku miesięcy na wszystko wkorwiony. Monotonność. Brak swoich znajomych


Opis mojego życia w Polsce ;) dlatego ja właśnie myślę poważnie o emigracji. Choć jak to mówią "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma".
Mimo wszystko życzę powodzenia Mirku
  • Odpowiedz