Wpis z mikrobloga

Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy "Incepcję" z 2010 roku. 96,08% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,28. To mniej niż na filmwebie (8,3) i mniej niż na IMDB (8,8).

Dzisiaj będziemy oceniać film "Terminator" z 1984 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następne głosowanie jutro - zajmiemy się wtedy filmem "Most na rzece Kwai" z 1957 roku.

Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

Miłej zabawy :)

#film #wykopowefilmy
AurenaZPolski - Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy "Incepcję" z 2010 roku. 96,08% pr...

źródło: comment_ddkKCIVvOMKPkfwo7r4mUwp8XpVn5Tsx.jpg

Pobierz

w skali od 1 do 10 na ile oceniasz ten film?

  • 1 2.8% (89)
  • 2 0.9% (28)
  • 3 1.1% (37)
  • 4 1.5% (47)
  • 5 2.3% (75)
  • 6 8.5% (275)
  • 7 20.1% (646)
  • 8 25.4% (819)
  • 9 17.9% (575)
  • 10 19.5% (629)

Oddanych głosów: 3220

  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,28. To mniej niż na filmwebie (8,3)


@AurenaZPolski: Nie żebym się czepiał, ale 8,28 niekoniecznie musi być niższą średnią od 8,3, bo nie wiadomo jakie zaokrąglenie dali na filmwebie. Tam ocena mogła być 8,27 i wtedy również zaokrąglenie wychodzi 8,3 pomimo średniej niższej od wykopowej ;)
  • Odpowiedz
[spoilery, uwaga]
Zaprzepaszczony Twist.

Mam jednak pewien niedosyt dotyczący drugiej części. Ja, niestety, nie doświadczyłem premiery 2ki u nas w kinach ( miałem 5 lat) ale uważam, że ogromnym błędem było ujawnienie przed premierą faktu , że tym razem Arnie będzie po jasnej stronie mocy. Po mrożącej krew w żyłał kreacji elektronicznego zabójcy w jedynce, początek sequela sugeruje, że mamy do czynienia z tym samym, przesiąknietym złem mordercy, któy zrobi wszystko by
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: nie bez powodu 'the greatest action story ever told'. Ale tylko w wersji reżyserskiej. Bez niej film to w sumie jedna genialna scena akcji, a w reżyserce mamy sceny z uczłowieczania Arniego, np całą przedłużona sekwencje reprogramowania chipa, czy wszystkie scenki podczas których John uczy Arnolda bycia człowiekiem.
Film nie ma żadnych pojedyńczych scen kóre się wybijają, bo cały jest dobry. To dla mnie wzorzec tego czym powinno być
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: Na 800 filmów ocenionych na Filmwebie dyszkę dałem tylko pięciu tytułom - jednym z nich jest Terminator 2. Oglądałem go nie wiem ile razy, ale każdy jeden robił na mnie wrażenie jak ponad 20 lat temu gdy byłem dzieckiem.
Niestety jestem debilem, bo zaznaczyłem 10, a ankieta dotyczy jedynki. Zepsułem wynik - musimy powtórzyć całe głosowanie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@AurenaZPolski oczywiście widziałem, oceniam na 6, ale tylko i wyłącznie dlatego że najpierw widziałem 2, a dopiero później 1 (wiem że bez sensu, ale w czasach VHS oglądało się co się miało). Oczywiście 2 wywarła na mnie niesamowite wrażenie, bardzo cenię ten film po dzień dzisiejszy i baaaaardzo szanuje Arnolda za rolę :D
  • Odpowiedz