Wpis z mikrobloga

Zdjęcia z III wyprawy dookoła Polski. Na FB, bo na "blogaska" nie było czasu ogarnąć. Album jest publiczny, więc można bez problemu obejrzeć. W zasadzie wszystkie zdjęcia mają podpisy i lokalizację, gdyby kogoś interesowało co to jest. Kto przebrnie przez 314 zdjęć temu... Gratuluję ilości wolnego czasu.

Do IV wyprawy dookoła Polski został tydzień (o tej porze pewnie będziemy siedzieć w Suchedniowie w McD na późnym śniadaniu). W poniedziałek wrzucę nieznacznie poprawioną trasę i ostatnie żebry o nocleg. W komentarzu wrzucę sprzed niewielkich poprawek jakby komuś umknął poprzedni wpis i jednak chciał pomóc.

#metaxynarowerze #rower
metaxy - Zdjęcia z III wyprawy dookoła Polski. Na FB, bo na "blogaska" nie było czasu...

źródło: comment_jntu3oAu4mNHiKzdrc7U4ZPW61msmItV.jpg

Pobierz
  • 21
akurat dwa miejsca gdzie mógłbym ugościć noclegiem są tam gdzie byłeś ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@dildo-vaggins: jak gdzieś w miarę blisko to napisz na PW. Czasem lepiej zboczyć z trasy i odwiedzić nowego Mireczka niż spać samemu w hostelu.
aha xD


@4kroki: O popatrz. Nie wiedziałem, że nie można oglądać bez zalogowania na FB. Widać album "cywilne" mają inną specyfikę niż fanpage. No to niestety - nie mam teraz czasu, żeby to przenieść na bloga.
Kiedy mniej więcej będziesz przejeżdżał przez Nisko?

@krabozwierz: Kolo 21 czerwca. Zapraszam.


@metaxy: już??? W tym roku tylko trzy tygodnie? Właśnie miałam pytać, czy będziesz u nas w inny dzień niż 24/25.06, bo wtedy musiałby ugościć Cię sam @poco-mifejsbuk.

tej lepszej części Stalowej (tzn. mieszkając przy rondzie transformersa)

@krabozwierz: kurłaaa, a jaka jest TA GORSZA?

W tym roku tylko trzy tygodnie?


@faramka: Jup, za mało Polski zostało na miesiąc jazdy, a poza tym 23 czerwca muszę być w Krk. Toteż wstępnie spodziewajcie się mnie koło 20 czerwca wieczorem, ale wiadomo - w kontakcie.