Wpis z mikrobloga

@Balwanek_i_platki_sniegu: bałwan, a ty komu teraz fiuta liżesz? bo już sam nie wiem? mam wrażenie że patostrimy to całe twoje życie :D ogólnie nic do ciebie nie mam, ale czasami jebniesz taki wywód na losowego patusa że zastanawiam się czy ty normalny jesteś? masz ty rigcz i jakieś życie poza patostrimami? bez urazy...:)
@kalmaris: Oto chodzi, że nikomu nic nie liżę. Potrafię pochwalić straamera za dobry stream i pocisnąć argumentami za stypę lub wyłudzanie donejtów.
Nikogo nigdy nie "hejtuję" a po prostu wytaczam przeciwko nim mocne argumenty a obrońcom tych streamerów/ youtuberów pęka dupa.
Potrafię też ich pochwalić za dobre streamy i wtedy piszą, że liże fiuty :)
Czasami szkoda mi, że tu wylądowałem... ale staram się zachować w miarę obiektywizm i pisać plusy
@Balwanek_i_platki_sniegu: No wlasnie lizesz, takiemu zlotowie to bys w dupe wlazl bez mydla ostatnio, az sie chcialo pawia puscic. Chlopie, ochlon troche. Jestes inteligentny, bo widac z twojego stylu wypowiedzi ze cos tam w glowie masz, ale mam wrazenie ze ty zyjesz tylko tymi patusami. Wyjdz do ludzi, dobrze ci radze i przestan nagminnie spamowac. Ja nawet lubie poczytac twoje komentarze do wszelkich sytuacji, ale czesto sie powtarzasz w swoich (czesto