Wpis z mikrobloga

@wyjzprz2: Czarne buty nie pasują do reszty, tak jak czarne, zbyt długie skarpety. Powinny być (sportowe) buty w jasnych lub średniojasnych barwach, najlepiej okołoniebieskie. Krata nie pasuje do sportowych ambicji tej stylizacji.
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: Generalnie chyba to że był opisany tytułem "chodząc do liceum też można dobrze się ubrać" czy jakoś tak, co dziś w sumie wywołuje tylko gest politowania. Ale trzeba pamiętać o tym że artykuł pewnie był z okolic 2010 roku i wtedy rzeczywiście taki ubiór do liceum był super dobry, biorąc pod uwagę jak większość ch.... się ubierała....
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: bo to #!$%@? wykop. Połowa chodzi tak samo, ale skoro tłum rzuca kamieniami to co mam nie rzucić.

Znawcy mody "hem hem no buty sportowe powinny być w jasnych odcieniach..." bo każdy ma 4 pary butów sportowych pod kolor XDD Żeby przypadkiem nie urazić gustu
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: Ja bym na ulicy na takiego człowieka nie zwrócił uwagi i nie pomyślał, że z jego ubiorem jest coś nie tak. Wygląda zupełnie przeciętnie, jak co piąty gość, którego mijasz w czasie dnia. Zawsze za to bawił mnie "współczesny dandys".
Ignacy_Patzer - @wyjzprz2: Ja bym na ulicy na takiego człowieka nie zwrócił uwagi i n...
  • Odpowiedz