Wpis z mikrobloga

@marcelus: Szczęsny - Piszczek, Bednarek, Glik, Bereszyński - Kuba, Linetty, Zieliński, Rybus - Milik, Lewy

Kwestia dyspozycji, ale taki skład byłby optymalny myślę. Senegal jednym napastnikiem, więc nie trzeba trójki obrońców, ale na skrzydłach ryzyko, więc bezpieczniej Bereś i Rybus wyżej, aby zostawić sobie więcej możliwości, niż z umierającym po godzinie Grosikiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Są silni więc sam Lewy mógłby mieć problem, czyli raczej na
@marcelus: skoro Jach był realnie brany pod uwagę, to dlaczego nie Bednarek o przyzwoitych warunkach fizycznych, z wyprowadzeniem piłki i lepszym mentalem od takiego Kamyka? Dostał szansę w Southampton i ją wykorzystał. Nawałka byłby idiotą, gdyby go nie wziął. Kto wybiegnie obok Glika, to już zdecyduje zgrupowanie.
@marcelus: Gdyby Bednarek nie pojechał, to nie wiem jakiej argumentacji musiałby uzyć Nawałka żeby wytłumaczyć brak w kadrze gościa, który w kadrze umiejętnościami/formą ustępuje tylko Glikowi.

Dla mnie idealny skład na ten moment (uwzgledniając formę itp.)
Fabian - Cionek, Glik, Bednarek - Rybus Piszczek - Krychowiak, Linetty, Zielu - Milik Lewy