Wpis z mikrobloga

Uwaga daje wam prosty sposób jak wzbudzić współczucie u widzów:
Dalej podtrzymuje swoje zdanie na temat Boxdila.

- Nagraj film na którym masz smutną minę
- Zrób czarno-biały klimat
- Wspominaj, że jest Ci ciężko i jak to Ci nie jest źle
- Wspomnij o rodzinie, że się o nich martwisz
- Chwal swoich widzów
- Dziękuj widzom za to, że są
- Mów w taki sposób jak byś się miał zaraz rozpłakać
- Wmawiaj im, że jesteś dobry
- Daj zdjęcie chorej dziewczynki jako avatar odcinka
- Wspomnij o pieniędzach w tytule
- Dodaj smutną muzykę w tle
- Na koniec pokaż pieniążki jak przesuwasz je po stole do kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żenadometr wyje*ało poza skalę
#patostreamy
#polskiyoutube
#boxdel
#danielmagical
Pobierz
źródło: comment_U9gueAShkLks7MSC0Ud4O0XyWF1sysmz.jpg
  • 11
@rapgod95: Ale na czym on to ma zarobić? Ty serio myślisz, że patostreamer może zarobić wiele? Przecież żadna poważna firma nigdy z takim człowiekiem nie zrobi dealu. Ile on może mieć na tych donejtach?
@tky9: przecież boxdel nie jest patostreamerem, jestem zupełnie neutralnie do niego nastawiony, no ale z całą pewnością nie ukradł żadnych pieniędzy dla tej Vanessy, zgarnia hajs z wyświetleń filmów, reklam, promocji produktów itp itd plus z tego co wiem pracuje i dobrze zarabia
@rapgod95: Byłem od początku przekonany, że nie "ukradnie" tych pieniędzy, bo to nie miałoby sensu dla nikogo, ale po prostu jestem ciekawy stawek, które wymieniłeś. Dla mnie on jest patostreamerem i uważam, że żadna poważna firma nie zdobyłaby się na współpracę z nim. Tak więc zastanawiam się, na czym on według ciebie zarabia takie pieniądze?

W tej firmie Codewise o wątpliwej moralności już nie pracuje. A zresztą wzięli go tylko po
@tky9: Może rzeczywiście przesadziłem z zarobkami, aczkolwiek nie są na pewno na tyle niskie żeby kradł parenaście tysięcy ze zbiórki charytatywnej, come on! takiej kwoty na taki cel zupełnie nie opłaca się kraść
@rapgod95: Oczywiście, że tak. Nikt by nie ukradł tych pieniędzy. Nawet człowiek zarabiający 1 tys. W blasku fleszy byłby zniszczony nie tylko przez ludzi, ale i przede wszystkim prawnie. Jestem mimo wszystko ciekawy, gdyby ta sprawa nie miała na sobie blasku fleszy.
@rapgod95: nie wytłumaczysz im, wykopkom nigdy nie chodzi o prawdę, im chodzi o to żeby komuś #!$%@?, była karpatia, później Rafonix czy gural, teraz boxdel, chodzi tylko o #!$%@? im, nie żadna sprawiedliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°)