Wpis z mikrobloga

@Sloneczko: 65 gr / km + 50 gr / min jazdy albo 10 gr / min postoju. Skuterów się boję, nigdy jednośladem innym niż rower i hulajnoga nie jechałem więc nie chce cudować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Radus: no ja akurat wsiadałem na manufakturze i wysiadałem na piotrkowskiej i odwrotnie wiec nic mi nie doliczało. Ale słyszałem od znajomego, że ten jak gdzieś zaparkował na piotrkowskiej (w okolicach żwirki) to mu doliczyło 6zł :/ ps. albo to było na kościuszki
@Radus: nienie, w sumie to nie wiemy dokładnie, ale ponoć gdy się parkuje nie na tych ulicach co są zaznaczone na ich mapce - to im dalej zaparkujesz to tym większą opłatę doliczają za ewentualne ściągnięcie skutera do centrum. Tak to wydedukowaliśmy (on parkował to obok stajni dla rowerów).
@inXe: ciekawe co w przypadku gdu jedziesz i nagle coś Ci nawali w aucie, losowy przypadek, nie wiem, check engine sie zapali czy cos, ciekawe czy ponosi sie koszty
@epll: @inXe: wlasnie bylem sie przejechac, zobaczyc jak to działa, swietna sprawa! autka też super przyjemne gladko sie jezdzi, 6 kilometrów, 31 minut calosc wypozyczenia z czego 10 minut to ogladanie auta i czytanie papierków w srodku - 15,80 PLN. Polecam!