Wpis z mikrobloga

@Zenglodon czyli niebieski ma się zachować jak stereotypowy różowy? xD "zerwij z przyjaciółką bo tak. Mam swój powód. Domyśl się."
Po czymś takim to ta różowa pomyśli, że wyruchał jej przyjaciółkę i teraz stara się by nic się nie wydało xD brzmi jak świetny plan!
  • Odpowiedz
Powiedz różowej, że albo kategorycznie i ostatecznie zrywa kontakt ze swoją psiapsi, albo zrywa kontakt z Tobą. Nie informuj jej o powodzie niezależnie od tego co powie, jedynie o fakcie, że masz powód aby tego wymagać. Ewentualnie zaproponuj, że konkretnego dnia, powiedzmy za rok, wszystko wyjaśnisz. Sam poznasz czy były w zmowie czy nie i sam będziesz wiedział co robić dalej.


@Zenglodon: W odwrotnej sytuacji, niebieskiego, który się zgadza zerwać
  • Odpowiedz
W takich chwilach cieszę się jeszcze bardziej, że moją „najlepszą psiapsiółką” jest mama ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ProResHq: zawsze mnie ciekawiło czym różni się sex z córką i jej matką.Niestety nie było okazji.
  • Odpowiedz
@katerinawsk: Wygrałeś dyskusję. Każdy komentarz dalej nie ma już sensu. To jest najlepsze rozwiązanie xD A jeśli różowa gościa nic nie wiedziała, to jeszcze w bonusie będzie walka w kisielu, tylko musi wybrać takie miejsce, żeby mogła słuchać.
  • Odpowiedz
@katerinawsk: to chyba nienajlepszy pomysł, jeżeli są w zmowie to różowy zaraz nakręci aferę, że hurrr durrr co z Ciebie za świnia, chciałeś mnie zdradzić z moją przyjaciółką!!!!! I na nic się zdadzą tłumaczenia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
a) To zmowa. Jesteś w dupie, ale w gruncie rzeczy nie mniejszej niż zanim poszedłeś. Ten związek już i tak się skończył, bo nie ma w nim zaufania, a fakt spotkania nic nie zmienia. W głowie różowej jesteś skończony niezależnie co zrobisz, bo ci nie ufa.

b) To nie zmowa. Zaruchasz coś na boku. Sam musisz ocenić czy warto czy nie. Generalnie są zyski i są też straty, plusy dodatnie i ujemne
  • Odpowiedz
@MlodyWilczek: spotkajcie się we trójkę na jakaś posiadowkę czy coś pod pretekstem i badaj temat, bo teraz to jesteś pod ostrzałem obu.
Przyjaciółka może być równie dobrze zazdrosna o to ze jesteście razem bo hormony a nie ze faktycznie coś od Ciebie chce no albo zmowa
  • Odpowiedz