Wpis z mikrobloga

@Wychwalany: tak, masz rację, zawsze wybierałem najtańszą wersję i nie rozumiem dlaczego ma to być usprawiedliwieniem dla jakości produktu? Czy jak kupujesz najtańsze balony, to mają być dziurawe tylko dlatego, że są tanie? :)

Drukowałem u nich dziesiątki razy, bo średnio co kwartał wywołuje 300 zdjęć do albumu, ale przedostatnim razem wysłali dramatycznej jakości odbitki, dałem im kolejną szansę, ale przyszły jeszcze gorsze... stąd mój rozpaczliwy apel na mirko ;D
@elzevir: ostatnio drukowałam w empiku w promce jakość premium na papierze jedwabistym, efekt naprawdę super. Widzę, że znowu mają promkę na premium, nie wiem jaki papier - ale może warto dać im ostatnią szansę? :)
@Wychwalany: no właśnie tutaj chodzi o to, że balony są dziurawe.. a nie że można je nadmuchać tylko do 3 atm. Zdjęcia są krzywo przycięte (widać białe pasy), ziarno jest niesamowite, zdjęcia są nieostre, generalnie podobne do tych, jakie wypluwa moja drukarka...

Ja nie jestem z tych ludzi, co oczekują cudów za najniższą cenę :) Oczekuje przyzwoitości i tyle.. ;)
@elzevir: To skoro do tej pory bylo ok, a raz padlo to czy nie probowales podejsc do empiku i zglosic problemu? Moze sie maszyna #!$%@??

Zle przyciecie czy ziarno to nie jest problem z kolorami na przyklad a cos grubszego
@stormkiss: szefie..

"ale przedostatnim razem wysłali dramatycznej jakości odbitki, dałem im kolejną szansę, ale przyszły jeszcze gorsze"

2 szanse, starczy, jest wiele firm na rynku, dam zarobić lepszym, proste :)
@elzevir: jak robisz to na firme, to zobacz w najlepszefoto.pl Kiedys u nich robilem i bylo profesjonalnie. Mocno sie rozwineli i widze ze robia tylko B2B. Ale tanio nie bylo, i nie wiem czy nadal robia odbitki czy tylko fotoalbumy