Wpis z mikrobloga

Na wykopie jest mnóstwo niesamowitych gitarzystów, zróbmy dla funu #mirkoshredwars , dobieralibyśmy Mirków po dwóch aby walczyli ze sobą improwizując jakieś solo, a publiczność by głosowała kto wygrał, a wygrany przechodzi do następnego etapu, bez spiny czy budowania jakiegoś ego, to wszystko dla czystej zabawy ()

Potrzeba minimum 4 mirków, ja bardzo chętnie się zgłaszam, mimo że gram tragicznie XD

Ktoś chętny?
#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #wykop #glupiewykopowezabawy

Czy według Ciebie to:

  • To dobry pomysł 66.8% (1137)
  • To zły pomysł 19.0% (324)
  • Nie mam zdania 14.2% (242)

Oddanych głosów: 1703

H.....s - Na wykopie jest mnóstwo niesamowitych gitarzystów, zróbmy dla funu #mirkosh...
  • 128
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: o! to jest mysl, bo ja gram slabo, a to co teraz cwicze to ogrywanie skal ( ostatnio dorycka) wiec. W moim przypadku wyglada to tak, ze ustawiam sobie jakis backtrack ( tonacja nie ma znaczenia) w telefonie podlanczam go przez bluetootha ze wzmaczniaczem ( ja uzywam fendera-mustanga) i gram.
No, Van Halen, to to nie jest, ale mnie to relaksuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 10
@pankos @Czarnoksieznik @bartan1002 @psi-nos @mateosz_inbecki @kalkuba @VodkaDestroyer @osiempolsk @mister007 @Zuchwaly_Pstronk @Rogonion @Mavidae @agent001 @bulekk123 @NPrBaz @cinek687 @lemmy @AdamFrey @translokator @bacteria @k0rdian @PrawdziwyRealista @cadmus @blasted @m200a @FearFactory @oddajpierscien

mamy 28 zawodników, w tym dwóch basistów! mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem, to bedzie 14 par, nie sądziłem że się tyle ludzi zgłosi :D

jeszcze czekam do wieczora na zgłoszenia.

Ps jedna osoba będzie montować filmiki, żeby pary były na jednym filmiku, chyba ja
  • Odpowiedz