Wpis z mikrobloga

Na wykopie jest mnóstwo niesamowitych gitarzystów, zróbmy dla funu #mirkoshredwars , dobieralibyśmy Mirków po dwóch aby walczyli ze sobą improwizując jakieś solo, a publiczność by głosowała kto wygrał, a wygrany przechodzi do następnego etapu, bez spiny czy budowania jakiegoś ego, to wszystko dla czystej zabawy ()

Potrzeba minimum 4 mirków, ja bardzo chętnie się zgłaszam, mimo że gram tragicznie XD

Ktoś chętny?
#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #wykop #glupiewykopowezabawy

Czy według Ciebie to:

  • To dobry pomysł 66.8% (1137)
  • To zły pomysł 19.0% (324)
  • Nie mam zdania 14.2% (242)

Oddanych głosów: 1703

H.....s - Na wykopie jest mnóstwo niesamowitych gitarzystów, zróbmy dla funu #mirkosh...
  • 128
  • Odpowiedz
@lemmy: @Helsantonio_Montes: Proponuję, żeby uczestnicy podczas swojego pojedynku(1vs1), grali ten sam kawałek, by dało się to jako-tako ocenić. Nie do końca byłem w stanie stwierdzić czy "jakieś solo" znaczyło to, że mają grać to samo solo, czy każdy z nich wybierze sobie jakieś solo.

Można byłoby też - na kilka dni- przed rozpoczęciem takiego pojedynku, zrobić głosowanie, żeby to ludzie wybierali, co nasze gwiazdy mają zagrać :)

Pomysł bardzo fajny!
  • Odpowiedz
@Garet_: Moim zdaniem mogloby to wygladac tak:
-wybieramy backing track
-para bierze ten backing track, dogrywa swoje improwizowane solo i przesyla do organizatora
-ankieta z linkami, glosujacy wybieraja wersje ktora sie bardziej podoba
  • Odpowiedz