Wpis z mikrobloga

@Chudzinx: Ja rozumiem, że w dzisiejszych czasach jest jakaś niezdrowa psychoza wokół dzieci... ale jeszcze nie ma ustaw zabraniających robić zdjęcia placów zabaw... poza oczywiście ochroną wizerunku, czyli nie można publikować zdjęć osób, chyba że są elementem szerszego planu (czyli nie zdjęcia portretowe, albo naruszające godność) a np. ulice, place zabaw itp. I proszę podaj jakaś podstawę prawną albo skończ #!$%@?ć!

PS. Pierwszy lepszy link z jakiegoś randkowego portalu i artykuł
  • Odpowiedz
@a665321: odopiadalem na komentarz > _Dzieci biegają na placu to też im wolno robić zdjęcia?"
Dlatego szkoda nawet czasu na dyskusję z manipulantami twojego pokroju( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Brunner: wiem, odnoszę się do ogólnej postawy "co nie jest zabronione to jest dozwolone", bo są chyba jakieś granice kultury i przyzwoitości które nie muszą być zapisane w ustawie (np to zeby nie podchodzić do obcych ludzi w celu zrobienia zdjęć ich tyłka i wstawienia tego na portal dla zboczeńców)
  • Odpowiedz
@a665321: Ale przeczytaj sobie ustawę to zobaczysz że robienie zdjęć naruszające czyjeś godność akurat jest zabronione. Zresztą pisałem o tym w komentarzu na który odpowiadales.
A zrobienie zdjęcia placu zabaw nie narusza granic kultury chyba? No chyba że nasze społeczeństwo doszło już do takie granicy paranoii kompletnej( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Flypho: Tu nie chodzi o to ze ktoś wrzuca to do neta. Gołe baby można znaleźc przeciez w intenrecie bez problemu. Tu chodzi o to ze ktoś jest na tyle spierd*lony ze wgl to robi. Fotografuje nieświadome kobiety z ukrycia. xD Tłumaczenie takiej choroby nic nie da ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz