Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak mam rozumieć to że dziewczyny się na mnie patrzą? Codziennie jeżdżę autobusem z / do pracy i razem ze mną jeździ sporo studentek i #prokuratorboners - zauważyłem że wiele z nich po prostu na mnie spogląda. Co spojrzę na którąś to nasz wzrok od razu się spotyka - zazwyczaj to ja pierwszy odwracam wzrok.... mój problem polega na tym że nie potrafię powiedzieć czy dziewczyna patrzy się na mnie bo jest potencjalnie zainteresowana czy raczej czy uważa nie za brzydkiego i jest zaciekawiona tą "brzydotą". Mam raczej niską samoocenę, ale w czterech związkach mimo to byłem (23lv here) - raczej z inicjatyw dziewczyn bo ja zbyt duża #!$%@?.

#rozowepaski - skąd mam wiedzieć jak to odbierać? jak ja się patrzę na jakieś laski to tylko na te które mi się podobają, na te brzydkie nie zwracam uwagi. jak to jest u Was?


#przegryw #niebieskiepaski ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 14
Co spojrzę na którąś to nasz wzrok od razu się spotyka - zazwyczaj to ja pierwszy odwracam wzrok....


@AnonimoweMirkoWyznania: robisz to źle.. niech ona ucieknie ze wzrokiem, ważne też jest w którym kierunku ten wzrok skieruje.. jak w dół to jest zainteresowana.. w bok niezdecydowana.. w górę.. sam wiesz..
dobrym znakiem, że się podobasz jest jak co chwilę na Ciebie spogląda ukradkiem sądząc, że nie widzisz.. ale to musisz obserwować na