Wpis z mikrobloga

od dawna mnie korciło by zacząć mój eksperyment społeczny. Od dzisiaj będę dawała serduszko każdemu suchoklatesowi na #tinder z okolicy i nie muszę do tego używać cudzych zdjęć. Po dwudniowej gadce szmatce i obietnicach że uwielbiam się przytulać i spędzać wspólnie czas na rozmowach i oglądaniu LOTR pod kocykiem, jak stulej bedzie juz myslal ze wychodzi z przegrywu umawiam się na spotkanie, nie przychodze tylko wysyłam smsa, że jednak nie lubie Władcy Pierścieni. #stulejacontent #przegryw ##!$%@?
  • 177
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@inplaz: Widziałeś chociaż wpis do którego ewidentnie nawiązuje OP?
Proponuje Ci abyś tam zaglądnął, porównał sobie komentarze pod nimi (chociaż niewątpliwie przy oryginale będziesz miał utrudnione zadanie, gdyż niewygodne wypowiedzi zostały z automatu skasowane) i wtedy obiektywnie stwierdził, czy @mDick „białorycerzuje”, czy też stara się ujawnić dwulicowość poniektórych Wykopków.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lilulai jaka dwulicowosc? Każą gościowi iść do terapeuty. A niewygodne komentarze zostały usunięte - czyli prawie wszystkie. Co by złego nie mówić o wypoku to eksperymenty społeczne nie są tu szanowane bez względu czy robi je przegryw czy przegrywka
  • Odpowiedz
@inplaz, nie ograniczaj się do dosłownie pierwszych komentarzy. Wystarczy troszkę zejść i zobaczyć ile słów aprobaty uzyskał autor.
Z kolei musze tu wytknąć swój błąd, gdyż w takim wypadku masz *ułatwione zadanie, wszak zostały jedynie te komentarze które popierały „żart” użytkownika NiePosram.
A powiedz mi, pod tym wpisem dostrzegłeś choć jedną wypowiedź która pochwalałaby domniemane działania PomidorovaLova?

„Co by złego nie mówić o wypoku to eksperymenty społeczne nie są tu
Lilulai - @inplaz, nie ograniczaj się do dosłownie pierwszych komentarzy. Wystarczy t...

źródło: comment_SVqEH7MWcdBZCMMExk74vvFpJKrBdbmY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz