Wpis z mikrobloga

@Flypho: przecież stulejarze takie jak ty twierdzą że nie ma nic złego w robieniu fotek i upublicznianiu więc ten przegryw któremu zabrano telefon też nie powinien mieć pretensji, a że użyto siły no to cóż... dziwię się że ma wszystkie zęby frajerzyna jeszcze bo ja bym się raczej nie powstrzymał.

stulejarzy podglądaczy należy piętnować bo to podludzie, dlaczego inni mają żyć w niewiedzy i myśleć że ich znajomy jest normalny? przy
przecież stulejarze takie jak ty twierdzą że nie ma nic złego w robieniu fotek i upublicznianiu więc ten przegryw któremu zabrano telefon też nie powinien mieć pretensji, a że użyto siły no to cóż... dziwię się że ma wszystkie zęby frajerzyna jeszcze bo ja bym się raczej nie powstrzymał.


@MieszkoPierszy:
Już ci kiedyś zwróciłem uwagę, że trochę słabo nazywać kogokolwiek przegrywem pisząc 12-20 wpisów lub komentarzy do wpisów dziennie pod tym
jeszcze popadając w jakąś paranoję, że chcę cię pobić, a teraz zgrywasz cwaniaka


@Flypho: możesz podać dowód na to że tak było czy tak tylko sapiesz?

za zabranie telefonu uganiałby się w sądzie 2 lata i nic by nie dostał kompletnie, wystarczy żeby druga strona miała minimum chęci i inteligencji a do tego w takim przypadku powinno się nakręcić sporą gównoburze z mediami itd bo już się interesowali tym tematem i
możesz podać dowód na to że tak było czy tak tylko sapiesz?

To było pod jednym z wpisów, publicznie dostępna rozmowa xD. Moja propozycja spotkania wciąż aktualna, pisz na priv.

za zabranie telefonu uganiałby się w sądzie 2 lata i nic by nie dostał kompletnie

To jest przestępstwo ścigane z urzędu, więc nawet nie musiałby za wiele robić. Tak się w sumie dalej może stać, jak ta sprawa nabierze rozgłosu to prokuratura
o było pod jednym z wpisów, publicznie dostępna rozmowa


@Flypho: nie było takiej rozmowy chyba że ci chodzi o taką samą jak teraz - że nie spotykam się ze randomowymi stulejami ale nie dlatego że się boję że mi #!$%@?ą... trochę logiki

Moja propozycja spotkania wciąż aktualna, pisz na priv.


załóż sobie tindera

To jest przestępstwo ścigane z urzędu


nie z urzędu tylko na wniosek pokrzywdzonego.
powtarzam - przy naszych sądach
@MieszkoPierszy:
Szybko zapominasz xD to by było na tyle ze zgrywania kozaka i wyzywanie od stulejarzy.

nie z urzędu tylko na wniosek pokrzywdzonego.

http://pokrzywdzonyprzestepstwem.info/przestepstwa-scigane-z-urzedu/
282. kk - wymuszenie rozbójnicze, taka niespodzianka xD.

powtarzam - przy naszych sądach nie spotkałaby go żadna kara (żadna, a nie mała) a stulejek co robił fotki byłby napiętnowany do końca życia i pewnie rzuciłby się na sznur czego mu nie życzę. Teraz jest moda na #
@Flypho: przecież ten czyn nie spełnia żadnej z tych przesłanek, a jak mu na koniec oddał telefon i ma trochę wyobraźni to może się wywinąć z dosłownie każdego zarzutu jaki jesteś w stanie wymyślić

Twoje mokre fantazje xD. Ludzie w tym kraju są zabijani na komendach, a ty #!$%@? coś o kilku fotkach xDDD. Zabiliby go!


dobra spadam stąd nara stulejki
a jak mu na koniec oddał telefon i ma trochę wyobraźni to może się wywinąć z dosłownie każdego zarzutu jaki jesteś w stanie wymyślić


@MieszkoPierszy:
Tak to właśnie działa, jak komuś #!$%@? telefon ale potem oddasz to sąd mówi, że w sumie spoko i nic się nie stało. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ja #!$%@?ę.
@MieszkoPierszy:
Głównie to chodzi o to, że nie możesz podchodzić do ludzi, nawet jeśli ci się wydaje, że robią coś złego i dokonywać na nich wymuszeń, nawet jeśli wydaje ci się, że w słusznej sprawie obrony honoru kobiet (XD), bo po prostu #!$%@? prokuratura za to ściga i przewiduje kary. Nie wiem jak ci to prościej wytłumaczyć, ale może musisz tego doświadczyć na własnej skórze, żeby ogarnąć.
@Flypho: mam w dupie honor tej laski
ja rozumiem że wg. ciebie można robić tylko to co zgodne z prawem i wszystkie odstępstwa są ochoczo wyłapywane przez prokuratora i pana policjanta ale życie nie jest takie proste jak ci się wydaje.

gwarantuje ci że gdyby koleś założył sprawę to w najlepszym przypadku odszczekiwałby wszystko i całował po rękach że na tym się skończyło a w najgorszym miałby zniszczone życie które ma
ja rozumiem że wg. ciebie można robić tylko to co zgodne z prawem i wszystkie odstępstwa są ochoczo wyłapywane przez prokuratora i pana policjanta ale życie nie jest takie proste jak ci się wydaje.

Oczywiście nie jest. Czasem po prostu podczas aktu wymuszenia rozbójniczego możesz się, wbrew własnej woli, zamienić rolami z ofiarą i skończyć z #!$%@?, którego nawet nie będziesz za bardzo miał gdzie zgłosić, bo byłoby to w obronie własnej,