Wpis z mikrobloga

@TimeyWimey: mi daty nigdy się nie pokrywały. Te czasy to chyba maksymalny czas wysyłki i odebrania paczki. Przeważnie na spakowanie telefonu czekałem 1-2 dni i po wysyłce na następny dzień był :) Wysyłka za każdym razem była standard. A zamawiałem już 4 sztuki. Dziś pierwszy raz priority.
@mjeziersky: @TimeyWimey: zestawienie 4 poprzednich zamówień (standard):
1+3 - zamówiony 20 czerwca (2016) - wysłany 24 czerwca - otrzymany niby 1 lipca, uj wie czemu XD
1+3 - zamówiony 15 lipca (2016) - wysłany 18 lipca - otrzymany 19 lipca
1+3t - zamówiony 11 marca (2017) - wysłany 13 marca - otrzymany 14 marca
1+5t - zamówony 12 marca (2018) - wysłany 14 marca - otrzymany 15 marca

Między czasie
@4iv: ja mam z pracy pożyczonego iphona se a mojego one plus 5 dałem mamie bo jej sie rozwalil..
mam ochote go juz wyrzucic przez okno, nie ma android paya, nic tu nie dziala, laguje gowno. MASAKRA ;/
damy rade <3 bedzie nas bardziej cieszył jak przyjdzie ! :p
@mjeziersky: Ja się nastawiałem na 30 maja, tak jak pisało na początku. Ale skoro pisali ludzie ze wysyłają od razu to się #!$%@?łem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@4iv: niee, na pewno bedziemy miec wczesniej. tutaj sie nie martwie. mysle ze przez noc albo jutro rano dostaniemy sms'a i na pewno do konca tygodnia przyjdzie.
serio, wysylka z polski nie moze isc dluzej, ja tez zawsze mialem tak jak poprzednicy pisali ze paczka szla 1 dzien :)
spodziewam sie smsa jutro i dostawy na czwartek akurat jak mam wolne od roboty i bedzie cud <3