Wpis z mikrobloga

: jak pochwaliłam się mamie, że dostałam super pracę, to odpowiedziała, że będzie się cieszyć, jak się obronię


@ProResHq:
Jak się pochwalisz, że się obroniłeś to powie, że będzie się cieszyć jak znajdziesz dziewczynę.
Jak się pochwalisz, że znalazłeś dziewczynę to powie, że będzie się cieszyć jak weźmiesz ślub.
Jak się pochwalisz, że wziąłeś ślub to powie, że będzie się cieszyć jak będą dzieci.
Jak się pochwalisz, że już masz dzieci,
@Aigre: Jak jej przytoczyłam słowa mojego promotora, że praca ważniejsza, a w naszym zawodzie studia i „papierek” nie mają takiego znaczenia, i mogę nie przychodzić na konsultacje osobiście, skoro nie mam czasu, to dopiero była inba ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡) Prawie jak w memie „kiedy sąsiad kupi passata”.

Ale najlepsza była jej reakcja,
@1950M: Pamiętam jak zmieniłem pracę na dużo lepiej płatną. 60% więcej kasy, no ale jak to tak, w poprzedniej firmie prawie 3 lata pracowałeś a tu będziesz od 0 zaczynał. Umowę o pracę miałeś to teraz tylko siedzieć i pierdzieć w stołek. Zaraz potem wszystkie ciotki dzwonią, że jak to tak zmieniam pracę, że zostawiam pracodawcę, będą źli na mnie. O zarobkach nie powiedziałem ile dokładnie, bo już w poprzedniej pracy