Wpis z mikrobloga

@bialaowca: To Ty nie umiesz logicznie myśleć.

Kiedyś ludzie płacili grubasowi za dymy, więc ten chcąc zarobić musiał je czasem samemu inicjować.
Dzisiaj gimbaza płaci grubasowi za kanapową stypę (część nawet ślini się na samą myśl o kolejnym nudnym streamie), więc tucznik dymy hamuje.

Dalej nie dociera? Sorry, prostszego tłumaczenia nie ma...

@Ania994: No tak... Bo jest przymus oglądania streamerów, jak nie magical to rafonix, jak nie rafonix to nitrozyniak.
Dzisiaj gimbaza płaci grubasowi za kanapową stypę (część nawet ślini się na samą myśl o kolejnym nudnym streamie), więc tucznik dymy hamuje.


@vegeciak: Ale co Cię interesuje kto za co płaci? Nie chcesz nie płac, nie podoba Ci się nie oglądaj. Masz wolny wybór, ale nie mów nikomu co ma robić z własnymi pieniędzmi.
@bialaowca: Nie mogę wypowiedzieć własnego zdania?
Nie mogę skomentować poziomu streamów?
Nie mogę ocenić co jest tego przyczyną?

Sorry... Nie wiedziałem, że w Polsce mamy zakaz komentowania...

Obecne streamy tucznika to dno, a winna temu jest tępa gimbaza, która masowo wysyła temu oszustowi donejty mimo pokazywanej przez niego ciągle tej samej stypy.
@vegeciak: sto procent racji, ameby popsuly rynek swoimi donejtami, tucznik poczul sie za mocny i juz nie ma dymow. zerknalem sobie teraz po kilku miesiacach czy zdechlo totalnie i o dziwo nie, ja przestalem ogladac jak zaczal #!$%@? mikrofon wylaczac/kamere podczas dymow. tylko to usprawiedliwialo ogladanie tego barachła
@asenjo: Dzięki.

Ja przestałem jak miał rozstawić na kilka dni w mieszkaniu mega basen za tysiaka, a kupił przeciekające g* za 50 zł, resztę wydając na jakąś mobilną konsolę i gry do niej.