Wpis z mikrobloga

intrygujące jest to, ze na tym portalu mogę chociażby napisać swoje przemyślenia, ktoś zobaczy ich druga stronę, czasami nawet się wbije w dyskusje, gdzie w realu to co mnie otacza potrafi tylko porozmawiać o gierkach, alkoholu i ew. filmach xD że mogę wejść sobie w tag i mam masę osób która porozmawia ze mną o tym o czym chce xD a no i ta prostota konwersacji, piszesz, wyrażasz swoje emocje do minimum i nie wiesz co ziomeczek po drugiej stronie ekranu może pomyśleć. Nie analizujesz jego mimiki, czy mu się to spodobało, czy też nie. Dajesz temu żyć swoim tempem i wyciągasz 100% ze słów/wypowiedzi oddanej przez drugą osobę, nie próbując ułożyć do tego jakiejś teorii spiskowej. Tutaj jak coś się nie podoba, to gościu Ci to powie w twarz. Fascynujące jak w internecie można dużo wyciągnąć, a to wszystko przez to, że ludzie Ciebie nie znają. Może i zabrzmię jak przegryw, ale ten serwis w pewnym sensie wypełnia te braki w konwersacjach których doświadczam w realnym życiu. Wykop i internecie, jak dobrze że jesteście.

#przemyslenia #kontaktymiedzyludzkie