Wpis z mikrobloga

Właśnie stoczyłem dyskusję z matką.odrzuciłem ofertę pracy za 1800 zł. No ja wszystko rozumiem, jestem świeżo po szkole, ale to jakaś kpina, za tyle to ja będę mieszkał z matką do 30. No szanujmy się, poszukam czegoś innego.
#pracbaza
#zalesie
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ty już z------ś sobie start na rynku pracy idąc do LO 3 lata temu xD


@miret210: pewnie, lepiej tracic rok dluzej w technikum zeby miec dyplomik ktorym mozna co najwyzej wytrzec dupe bo nikogo on nie obchodzi oprocz parchatych januszy z budowy i stulejarzy z wykopu ktorzy nie sa w stanie niczym innym zaimponowac xD
  • Odpowiedz
@TurboDynamo dyplom to gowno i gowno daje. Nigdzie nie napisalem o nim. Tu chodzi o praktyki i douczanie do zawodu. Jestem po technikum logistycznym i aktualnie studentem zaocznym. Podczas praktyk w technikum pracodawca dostrzegl w paru osobach z grupy "potencjał" i ich zatrudnił na 1/4 1/2 etatu i trzymal pod kloszem jako inwestycja na pozniej. Aktualnie polowa z nich zajmuje dosc wysokie stanowiska jak na ich wiek i doświadczenie. Nie jest
  • Odpowiedz
, a osoba po liceum i po studiach dziennych kompletnie nic nie ma.


@miret210: ja po studiach dziennych i liceum mialem 4 lata doswiadczenia w zawodzie + interesowanie sie tematem pracy w sumie od zawsze, takze tego, gowno prawda xD technikum to stracony rok zycia
  • Odpowiedz
@TurboDynamo są wyjątki :) gdybym poszedl do LO bym nie mial okazji wykazac sie na praktykach i zostac zatrudnionym w wieku 18lat w mojej specjalizacji i teraz bym nie pracował na wysokim stanowisku
  • Odpowiedz
@Bounty: xdddddddd mieszka w Radomiu, maturzysta jakich wysyp co roku o tej porze i chce więcej niż 1800zl xdddddd dobre żarty. Jak nie masz chłopie pomysłu na życie na tyle żeby otworzyć cokolwiek swojego, nie masz doświadczenia i wiedzy to nikt cię nie zatrudni za więcej, chyba ze w kopalni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bounty: mieszkasz z rodzicami zapewne wiec nie narzekaj, nie masz opłat większych niż 400zl miesięcznie max jak sadze, wiesz wszystko powyżej 0zl za miesiąc jest jak najbardziej na miejscu dla ciebie
  • Odpowiedz
@ImStillStanding: nie, ponieważ po pierwsze nie chcę mieszkać z rodzicami dłużej niż to konieczne, po drugie nie wszystko powyżej 0 jest na miejscu. Nie jestem naiwny, nie dostanę 3k I pracy biurowej bez doświadczenia, ale 2,2-2,5 I możliwość przyuczenia do zawodu to chyba nie jest roszczeniowość?
  • Odpowiedz
@Bounty: za 10 godzin 1800 złotych to się nie dziwie. Za 8 godzin mógłbyś w międzyczasie szukać czegoś innego, ale pracowanie po 10 godzin za psie pieniądze bez konkretnej umowy za te kwotę to kpina.
  • Odpowiedz
@braksnu: Byłem właśnie CV złożyć do jednej miejscówki, właśnie biorę telefon w dłoń i dzwonię do tego co zapisałem z OLX. 3maj kciuki:)
  • Odpowiedz
@Bounty: No trzymam mocno. Warunki jakie opisałeś to wystarczające argumenty, żeby tam nie pracować. Już lepiej próbować dostać się do jakieś większej firmy, gdzie na produkcji to może będziesz zaczynał od tej kwoty z normalną umową o pracę i jakimś socjalem. Powodzenia!
  • Odpowiedz