Wpis z mikrobloga

Właśnie stoczyłem dyskusję z matką.odrzuciłem ofertę pracy za 1800 zł. No ja wszystko rozumiem, jestem świeżo po szkole, ale to jakaś kpina, za tyle to ja będę mieszkał z matką do 30. No szanujmy się, poszukam czegoś innego.
#pracbaza
#zalesie
  • 32
  • Odpowiedz
  • 37
@Bounty #!$%@? a nie lepiej było wziąć ta prace i w międzyczasie szukać czegoś innego? Nie oszukujmy się ale po LO chyba #!$%@? umiesz. A tak zostałeś bez pracy w ogóle i od matki się wyprowadzić nie będziesz mógł wcale póki co xD
  • Odpowiedz
@ty_wuju: pracować na umowie zlecienie po 10h I szukać pracy? A gdzie czas na cokolwiek? W tydzień ogarne lepsza prace. Chodzi mi o podejscie starszych ludzi do pracy.
  • Odpowiedz
@glonstar: od 6 podstawówki w każde wakacje pracowałem. W wieku 13 lat 3k zarobiłem na malinach. Chodzi mi o to by pracować w normalnej pracy, nie jak śmieć.
  • Odpowiedz
@Bounty: To trochę zmienia postać rzeczy. Aczkolwiek wciąż warto iść za 1800, jeżeli jest to jakaś praca, w której można się czegokolwiek nauczyć, co przyda się w innej pracy (już za więcej).
  • Odpowiedz
@glonstar: to stacja benzynowa, jeśli chodziłoby o korpo to bymjest sie nie zastanawiał. Wiesz, nie chce robic na magazynie, czy na budowie, tylko gdzies, gdzie sie czegos naucze. Dotychczas zbieralem owoce, czyscilem zbiorniki na gaz, takie co sa na stacjach gazowych, robilem budowlanke, nawet w betoniarni pracowalem Ale to nie rozwojowe. Najwięcej pieniędzy miałem jak szukałem na olx części po taniości, składałem pc I sprzedawałem. Ale w końcu zus by
  • Odpowiedz
@Bounty: Jesteś po LO xD Ty już #!$%@?łeś sobie start na rynku pracy idąc do LO 3 lata temu xD Idź do maca, na stacje benzynową czy na kasy i zdobądź doświadczenie bo i tak nikt nigdzie cie nie zatrudni wyżej bo pracodawca widząc kogoś po technikum lub zawodówce prędzej go weźmie niż ciebie bo chociaż znają jakieś podstawy (logistyka -> łańcuch dostaw, dokumenty itd, gastronomia, informatyka, hotelarstwo). Idź na
  • Odpowiedz