Wpis z mikrobloga

Emeryci oburzeni. Nowe kreski sa o wiele fajniejsze, a Ed, Edd i Eddy to juz w naszych czasach byli nie do ogladania.
  • Odpowiedz
@sosen1213: Jest takie poruszenie kreskówką, bo Ed, Edd i Eddy to kreskówka kultowa. Dla wykopków w wieku 20-30 lat to nostalgiczne wspomnienie dzieciństwa o ile za gówniaka miało się kablówkę na osiedlu. Cartoon Network wystartował w Polsce w 1998 roku, Ed, Edd i Eddy w 1999, więc to była chyba pierwsza "nowa" kreskówka ich autorstwa emitowana w Polsce. Poza tym różniła się kreską (jest to ostatnia "znana" kreskówka w historii
  • Odpowiedz
@tomasz_terka_i_przyjaciele: dla mnie juz wtedy, jako gowniaka ta bajka byla slaba w #!$%@?. No i kreska tez byla z dupy.
Te nowe bajki sa dla nowych gowniakow ktore maja inny gust.
To tak jak stare dziady #!$%@? glupoty ze Reksio i Krecik to takie super bajki z piękna kreska, a teraz jak bym Reksia obejrzal to bym dostal depresji. 3 kolory na krzyz.
  • Odpowiedz
@loczyn: nie wiem o co ci chodzi szanuje tak samo reksia jak i ed edd i eddiego

moje gówniaki będą takie bajki oglądać - kaczora donalda, królika bugsa, atomówki (te stare ofc) i inne klasyki. to jakby powiedzieć że po co alicja w krainie czarów jak jest teraz harry potter, kogo obchodzi teraz jakaś alicja do kosza to idzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tata_Stiflera przecież Ed nie miał podbródka i w którymś odcinku nawet się z tego nabijali. A z tego co widzę teraz się spasł i ma dwa ()
  • Odpowiedz