Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie, zainspirowany zlotowa mam pomysl na zrobienie streama z Krakowa, nocne jazdy. Duzo sie teraz dzieje jest sezon turystyczny, jest na co popatrzec. Centrum miasta full ludzi. Jezeli jest jakies zainteresowanie z waszej strony na taką akcje proszę dajcie znac pod tym komentarzem. Całość projektu chcialbym przygotowac tak aby jak najlepiej się to oglądało , mam na mysli widok z paru kamer itp. Pomyslow jest sporo. Mysle, ze jakby wszystko sie poskladalo mozna startowac z tematem od najblizszego piatku w ramach testow i uwag z waszej strony, z gory dzieki , pozdrawiam
#taxizlotowa
  • 23
Sam jestem zawodowym kierowca. Stad podobny pomysl do zlotowy. Nie bedzie to jednak kopia. Tzn nie bedzie roastow ani obrazania nikogo.(chyba ze ktos zasluzy ;) Bedzie krakow od imprezowej strony.Szymon fajnie to wymyslil lecz z calym szacunkiem dla niego chce to zrobic na wyzszym poziomie. Donejty oczywiscie jezeli beda takie zyczenia beda wlaczone. Chcecie zobaczyc jak wyglada i sie bawi Krakow noca to podzialamy.