Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja jestem spokojny, że MP zostanie Jagiellonia? :) nawet nie wchodze na wykop od 18:00 bo już wiem co będzie: że 8 karnych niepodyktowanych, że Lech powinien mieć 3 czerwone kartki, że Stefański jak zwykle przeciw Legii, a Jaga fartem wygrała. Trochę się boje, że kibicom z Wawy odbije i zrobią dym wciągając w to poznańskich kibiców, a wiadomo że ich będzie więcej więc to oni będą winni i walkower z dupy, jednak jestem dobrej myśli :D

#legia #lechpoznan #jagiellonia #ekstraklasa
  • 15
@the_white_crystal: Wstawaj, zesrałeś się.
@Gasquet: Nie widzę absolutnie żadnego argumentu sportowego po naszej stronie, który mógłby sugerować, że zdobędziemy 3 punkty w tym meczu. Z ofensywnych jedynie Jóźwiak coś gra, ale pożytku z tego nie ma. Gytkjaer też potrafi ogarnąć a na resztę szkoda strzępić ryja. Zagrać ten mecz i niech się kończy ten #!$%@? sezon.
@TheArrow

Nie widzę absolutnie żadnego argumentu sportowego po naszej stronie, który mógłby sugerować, że zdobędziemy 3 punkty w tym meczu. Z ofensywnych jedynie Jóźwiak coś gra, ale pożytku z tego nie ma. Gytkjaer też potrafi ogarnąć a na resztę szkoda strzępić ryja. Zagrać ten mecz i niech się kończy ten #!$%@? sezon.


Miesiąc temu Lech liderem i z najlepszymi wynikami, zadyszka była, #!$%@? sprawę, ale nikt mi nie powie, że grać nie
@TheArrow

Szkoda, że pokazali to maksymalnie w 5 może 6 meczach w całym sezonie. Teraz to pewnie mentalnie są na wakacjach. 90 minut i fajrant.


Ostatni mecz to jak ostatnia godzina w pracy w piątek, nawet mi się chce wtedy pracować :)
Czy tylko ja jestem spokojny, że MP zostanie Jagiellonia?


@Gasquet: Ty plus cała masa kibigów Jagi, która pompuje balonik przed dzisiejszym meczem. Jako kibic Jagi z całego serca życzę chlopakom MP, jednak moim zdaniem nic z tego nie bedzie. Nie tym razem. Trzeba się było ogarnąć od poczatku rundy mistrzowskiej, a nie na 2 kolejki przed końcem.
@MrPickles: nie wiem czemu mają służyć Twoje personalne wycieczki? Legia dzisaij na pewno nie przegra w Poznaniu. Trzeba było co najmniej zremisowac z Gornikiem lub Wisłą u siebie, gdzie była na to duza szansa. A nie teraz robić kalkulację i wmawiać ludziom, że mamy duże szanse na mistrza.