Wpis z mikrobloga

@Brzytwa_Ockhama - demagog, propagandzista, cenzor.

Właśnie usunął mój komentarz z tego wątku. A wyglądał on tak:

Nie konstytucyjne


@Brzytwa_Ockhama: "Prezes partii prezesem sądu!" To jest ta "normalność", nie "degeneracja". Tfu!

Kościół ma jawną i od lat niezmienną moralność, więc ciężko tu o manipulacje.


IKSDE
Ta "moralność" jest niedookreślona w momencie przyłożenia jej treści do konkretnych przypadków. Stąd potrzeba funkcjonowania kazuistyki, która to jest narzędziem manipulacji, choćby dla celów politycznych. "Szerokie bramy" totalitaryzmu.

Kościół ma jasne procedury ustalania praw.

Kościół operuje na tradycji katolickiej, czyli zasadniczo na interpretacji tych praw, do której powoli, acz systematycznie wprowadzane są zmiany.

Kościół ma jawną i od lat niezmienną moralność


IKSDE - czyli "wprowadzane są zmiany". "Systematycznie".
I Kościół reformuje je tak, aby mu było wygodnie, bo realizację "dzieła bożego" na ziemi uzasadnia od swojego istnienia, ergo - swojego dobra, jako instytucji.

@zarowka12:

typowa wypowiedź kogoś, kto w kościele jest rzadziej niż raz w roku


Typowa wypowiedź kogoś, kto nie ma nic do przekazania, ale i tak się tym pochwali. Tu jest mowa o zasadach, pospolity wykopku.

P.S. A tak w ogóle, to zaplusował ten wpis brunatny "marzyciel', który "usprawiedliwia" opętańców z "czarnego bloku" - jawnie filototalitarne organizacje, czerpiące garściami z neopogaństwa, także samych nazistów. "Konserwatyści" - beeeeeeeeka. XD

#neuropa #neoreakcja #katolicyzm #ateizm #religia #kosciol #polska #polityka
  • 17
P.S. A tak w ogóle, to zaplusował ten wpis brunatny "marzyciel', który "usprawiedliwia" opętańców z "czarnego bloku" - > jawnie filototalitarne organizacje,


@Nadwirus: A któż to? ( ͡º ͜ʖ͡º)

czerpiące garściami z neopogaństwa, także samych nazistów.


No gratuluję, z układu twojego postu wynika, że neopoganizm jest bardziej totalitarny od nazizmu.

Pokazałbym tego michałka panu @RevSlav... gdyby tylko umiał powstrzymać swój zbyt ostry wobec niektórych
@Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala:

A któż to? ( ͡º ͜ʖ͡º)


A ja dziękuję za bany. Hint: jak neonaziści kodują numerycznie hitlerowskie zawołanie?

No gratuluję, z układu twojego postu wynika, że neopoganizm jest bardziej totalitarny od nazizmu.

jawnie filototalitarne organizacje, czerpiące garściami z neopogaństwa, także samych nazistów


Nie, po prostu zauważam fakt, że posiłkują się neopogańską i okultystyczną symboliką, której używali historyczni naziści, np.: Czarne Słońce. A tu sami konserwatyści:
A ja dziękuję za bany. Hint: jak neonaziści kodują numerycznie hitlerowskie zawołanie?


@Nadwirus: 21/37.


Nie, po prostu zauważam fakt, że posiłkują się neopogańską i okultystyczną symboliką, której używali historyczni naziści, np.: Czarne Słońce.


Ale historyczni naziści nie używali ich dlatego, że byli jakąś turborasistowską religią "pogańską", ale dlatego, że byli szowinistycznym nacjonalizmem pangermańskim, który odwoływał się do zwyczajów oraz symboli germanskich i "germańskich" w celu odwołania się do
@Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala:

Chodziło o zapis - 88.

dzieło neonazistowskiej chołoty


Neonaziści przez niewygodę wynikającą z penalizacji użycia niektórych symboli, posługują się tymi mniej popularnymi, ale jednoznacznie wskazującymi na źródło inspiracji. Tymczasem odrażający wykopek stwierdza, że przejawiając powyżej przedstawione zachowanie typowe dla neonazistów dowodzą, że nimi nie są. XD "Żałosna logika".

szowinistycznym nacjonalizmem pangermańskim, który odwoływał się do zwyczajów oraz symboli germanskich i "germańskich" w celu odwołania się do podświadomości mieszkańców krajów germańskich/anglosaskich
Chodziło o zapis - 88.


Wiem, jaja sobie tylko małe z nich robiłem! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Neonaziści przez niewygodę wynikającą z penalizacji użycia niektórych symboli,


@Nadwirus: Nie ma w naszym kraju zakazanych symboli, jak to jest w "wolnościowych" Niemczech, ale są zakazane ideologie.

I właśnie z paragrafu na nie można zwinąć zarówno za nazistowską flagę III Rzeszy Niemieckiej, jak i neonazistowską flagę
Pobierz MannazIsazRaidoKaunanOthala - > Chodziło o zapis - 88.

Wiem, jaja sobie tylko małe...
źródło: comment_j9Q85tQMMzvy0asIZjfl4gAraDHZs2Ml.jpg