Wpis z mikrobloga

Dobra jestem przygotowany na karuzelę śmiechu :D ale pytam bo po prostu jestem zielony w temacie! lubię sobie popalić #shisha w fajkach wodnych wiadomo dym nie dusi człowieka. Nie zawsze mam czas na rozpalanie shishy a jest ochota puścić sobie dymek i myślałem np o czymś do tego całego vapowania i czy jak kupię te liquidy 0mg to bedzie działać tak jak fajka wodna, że nie będzie mnie dusić? Myślałem żeby kupić iJust3 #epapierosy #epapieros #vape #vapenation #pytaniedoeksperta #pytanie #pomocy
  • 8
@TYMB4Rk007: to czy będzie cię dusić to już musisz się na sobie przekonać, mnie np. olejki z nikotyną i w mniejszym i większym stężeniu nie zduszają, ale ciebie np 0 może. Ale raczej 0 nie powinna cię dusić, jak po fajce wodnej jest ok.
@TYMB4Rk007: Szczerze to ja bym już wolał mieć znikomą ilość nikotyny niż 0mg (np 2 lub 3mg). Raz się się od razu całego zbiornika nie wyjara, a dwa to odnoszę wrażenie, że "zerówki" mają bardziej chemiczny posmak. A co do duszenia się, to prawie każdy na początku kaszle, ale idzie się szybciutko przyzwyczaić ( ͡° ͜ʖ ͡°)