Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki dostalem propozycje od kolezanki zeby pojsc z nia i jej znajomymi do klubu. Ona tez nie tanczy a nie chciala sama siedziec wiec pomyslala ze wezmie mnie zeby bylo z kim pogadac. No i wszystko byloby spoko gdyby nie to ze bedzie tam tez jej mega uber hiper „przystojny” (choc w mojej opinii typ brodatego Alvaro to antagonizm przystojnego faceta nie to co typ skandynawski #nohomo) kolega i ostatnim razem prawie dostalem zalamania nerwowego bo ja generalnie #tfwnogf od zawsze (brzydki here) i sytuacja gdy dziewczyny podchodza do naszego stolika i patrza tylko na niego prawie mnie zabila. Nie wiem, czy chce powtorzyc te traumatyczne przezycie. Alternatywa jest silownia wieczorem a potem piwnica. Jak myslicie? Isc, nie isc? #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież nie masz nic do stracenia.

Też spotkałem takiego Alvara w swoim życiu. Był przeciętny z wyglądu, ale pewny siebie, a laski w niego wpatrzone. #!$%@?ło mnie to niesamowicie, czułem się jak odpad. Ale chodziłem na te imprezy. Obserwowałem, jak się zachowuje, jak mówi, co robi. Później w innym towarzystwie sam zacząłem się tak zachowywać tak jak on i podziałało.

BTW. Może zapuść brodę? Jeżeli masz brzydki ryj (jak ja),
NaćpanaPantera: Nie ma dobrej zabawy z takim kumplem. Miej trochę godności, żaden blask na Ciebie nie spłynie. Ja czasami bywałem na imprezach z kumplem, który nie jest ładny, ale za to znany i laski same się do niego kleją. Stoisz wtedy i co masz powiedzieć? Sztucznie sie usmiechać, udawać, że nie zazdrościsz? Nie słuchaj "wygrywów", bo pieprzą od rzeczy. Nigdy nie byli w takiej sytuacji i nie mają za grosz zrozumienia