Wpis z mikrobloga

@Euphor: a jak wytypować więźnia? czy jeśli chcę korespondować z kimś, kto siedzi za kradzież (nie z mordercą/zabójcą/gwałcicielem) to mam wpływ kto otrzyma list? czy więźniowie są jakoś selekcjonowani/dzieleni lub mają większe prawa np.do korespondencji z obcymi osobami gdy odsiadują wyroki za "lżejsze" paragrafy?
Powinno się uczyć o prawdziwych skutkach zażywania, jak tripsitować, jak radzić sobie w przypadku przedawkowania, bo część przedawkowań da się normalnie wysiedzieć aż przejdzie


@kolejnekontonawypok: Tylko że takie szkolenia byłyby jednoznaczne ze społecznym przyzwoleniem dla narkomanii. Szczególnie jeżeli chodzi o dawanie rad na temat "tripsitowania".
Po to odbywa kare, żeby zrozumiał swój błąd.

Koleś sprzedawał dragi pewnie nie jedna osoba przez niego życie sobie zrujnowała

@pracbazowiec: właścicieli monopolów też trzeba by zamykać, żeby zrozumieli swój błąd? Przez alkohol wiele osób rujnuje życie swoje i całej swojej rodziny.
Fejk. Listy z aresztowów są cenzurowane i byłaby tam pieczątka sądu (chyba, że to urzędnik sądowy podzielił się zdjęciem),poza tym jeszcze nigdy nie widziałem, żeby facet stawiał takie kropki, a nawet jeśli to prosiłby raczej o magazyn MEN a nie CKM. Zresztą, nie ma tam błędów, a kryminaliści zawsze robią błędy.