Wpis z mikrobloga

Kończy się właśnie najprawdopodobniej #!$%@? Consensus w historii. Potwierdza on tylko, że 99% branży to albo vaporware albo nic nowego. Rynek przemówił w tym tygodniu i trzeba się najprawdopodobniej przygotować na ciężkie miesiące, po których ostaną się nieliczni.

Serio, nic na razie przełomowego nie zostało pokazane, jeśli ktoś myśli inaczej to dajcie znać bo ja jestem tym całym Consensusem zażenowany, dobrze że nie jestem jednym z frajerów co za bilet zapłacili kilka tys. USD papieru.
#bitcoin #kryptowaluty
  • 14
Prawda taka że co chwilę jakieś blockchain itp wychodzą, praktycznie to nie działa, co drugi oferuje Smart contracty na które leje community itd. moim zdaniem mamy najmocniejsza sieć btc i tutaj społeczność powinna to tylko rozwijać, tylko tak mocna sieć da nam bezpieczeństwo. Ale kazdy woli zarobić i stworzyć swój blockchain niż skupić się na tym co pokazało kierunek, coś co nie ma lidera, coś dzięki czemu zrozumieliśmy o co chodzi.

Inwestorzy
@Andrzeju_wegiel_2137: jeśli ktoś nie potrafi Ci pokazać na prezentacji czegoś interesującego to szanse na to że to wypali są minimalne.
Póki co ludzie zaczynają się za głowę łapać po co im x szit z który m nic nie da się zrobić. Ostatnie ico miały że dwa lata ale poza pompka i to tak naprawdę nic nie pokazały. Eth pomogło w napędzenia ico inwestorów odtwarzając giełdę na skalę światową ale poza marketingiem
@wacky: zauważ do czego sluA te kontrakty tylko do tworzenia nowych ico które będą tworzyć nowe ico. Każdy poprostu chce mieć drukarkę własnych pieniędzy. Większość zastosowań nie ma sensu ekonomicznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Biznesy co mają sens nie potrzebują tokenów do działania i nie powinny go mieć by mieć więcej klientów.
@fervi no właśnie masz rację, ja zajmuję się adminka i skryptowaniem i uważam się za geeka ;) ale obecny sposób pisania Smart contractow na ethereum dla mnie jest okrotny. Z chęci zrozumienia napisałem kilka prostych SC ale nie kreci mnie praca z tym językiem na pełen etat ;-( SC powinny być proste na miarę C lub jakiegoś skryptowego języka typu BASH/PYTHON czy nawet PHP ;)