Wpis z mikrobloga

Ale mnie wkurza to, że aktualnie zwycięstwo w grze zależy prawie tylko i wyłącznie od tego, czy Twój bot jest lepszy niż przeciwnika. Możesz zrobić na topie 0/10/2, ale jeśli Twój bot jest lepszy to i tak wygrasz XD to samo tyczy się jak robisz 10/2/1 na linii to i tak masz spore szanse przegrać jeśli Twój bot jest gównem totalnym (jeśli nie grasz jakimś hyper carry, lub nie jesteś szefem na dywizji). Ostatnie gry, które grałem zależały tylko od bota - grasz wokół bota, który wie jak grać - wygrywasz gierkę; twój bot jest gównem - przegrywasz. Rzadko kiedy tak naprawdę to, czy top lub mid zagra dobrze na linii ma realny wpływ na zwycięstwo.


#leagueoflegends
  • 14
@Kenpaczi: na linii tak, ale jeśli twój bot jest gównem totalnym (jak napisałem) i nafeeduje bota przeciwnika (gdy Ty nie jesteś mega kozakiem lub nie grasz jakimś hyper carry) a bot przeciwnika będzie ogarniał + będzie nafeedowany to w ugrać może być naprawdę ciężko
@xyzzy: chyba nie rozumiemy się, nie mówię tutaj o dolnej linii, która gra w miarę równo early, tylko, gdy potrafią do 10min wywalić się 2vs2 nawet 5 razy. Teleport na topie masz co 3min (no chyba, że masz spellbooka), więc tak naprawdę ile możesz razy stepować na bota ? 2-3 razy, a w dodatku to, że użyjesz tp no bota, nie daje 100% gwarancji, że uda Wam się zabić. Jeśli Twój
@Kenpaczi: co, z tego, że robisz inhibitor jeśli przeciwnicy w tym czasie zabiją resztę twojej drużyny i zrobią smoka/inhibitor/barona (czasem nawet kilka rzeczy). Gdzie później Ty masz 10/2, a reszta teamu 1/3,2/5,1/6 itd. Nie mówię już o sytuacji, gdy przychodzi 3-4 na topa i wtedy ogranie tego graniczy z cudem jeśli nie grasz jakimś mega broken champem lub nie jesteś mechanicznym bogiem
@Ruby302: Może w tym momencie kiedy 4 osoby są na topie powiedz swoim żeby robili wieże, brali smoki i ogółem pushowali? Musisz tym ludziom pisać wszystko. Ty zamykasz się na swojej linii i nie ogarniasz mapy. #!$%@? ja wygralem linie a inni nic nie grają.
@Kenpaczi: właśnie tu jest z tymi ludźmi na mojej dywizji problem, gram głównie z ludźmi z g4-g3 i oni kompletnie nie ogarniają makro, czasem, gdy ja np. split #!$%@?ę topa i schodzi do mnie 3 przeciwników, to oni zamiast zrobić cokolwiek po drugiej stronie mapy (wziąć smoka/ spushować wieżę, zabrać jg przeciwnika itp.) wolą albo zacząć recallować do bazy, albo zaczynają biec z bota na topa, żeby się bić z przeciwnikami,
split #!$%@?ę topa i schodzi do mnie 3 przeciwników, to oni zamiast zrobić cokolwiek po drugiej stronie mapy (wziąć smoka/ spushować wieżę, zabrać jg przeciwnika itp.) wolą albo zacząć recallować do bazy, albo zaczynają biec z bota na topa, żeby się bić z przeciwnikami, zamiast po prostu zrobić objective.

@Ruby302: ooo paaaanie! a ja myślałem, że to tylko u mnie w brązie nie ogarniają, że jeśli nas trzech broni się przed