Wpis z mikrobloga

@witamwszytskichwas Wątpię w to szczerze... Uważasz że te wszystkie grube ryby pozwolą na to ? Co jak co ale niektóre projekty altów są na prawdę bardzo ciekawe bo i sam bitcoin zobacz ile przedsiębiorstw akceptuje płatności w btc ile jest giełd które z tego żyją ilu inwestorów itp. Coraz więcej państwa reguluje kryptowaluty dlatego, że jest to nieunikniona przyszłość.
@witamwszytskichwas Zauważyłem, że wykop to po prostu 98% naganiaczy żeby kupować cośtam albo żeby sprzedawać jak tam kiedy komu pasuje ja kilka razy się obsrałem i sprzedałem żeby kupić za kilka minut mniej, cenna lekcja nie powiem, Dzięki nagonce Amelcia kupiłem iotę na górce xD ale teraz właśnie pod innym wpisem mu w sumie dziękuję bo uwierzyłem w ten projekt i wiem, że nie stracę i albo stracę wszystko xD Ale twardo
@Mazowia: W tym, że jeżeli to wszystko nie jebnie to za 2-3 może więcej lat może być to warte np. 2000-3000% więcej a bitcoin tylko dajmy na do 400-500% droższy. Wiadomo bitcoin bezpieczniejszy ale przez to mniej się da nanim zarobić tutaj możesz wszytko stracić itp. dlatego nie kupuj jeśli nie wierzysz w ten projekt.