Wpis z mikrobloga

Aż się zaśmiałem na głos ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Przeglądam sobie Wykop i widzę takie coś: https://www.wykop.pl/wpis/32045271/juz-sie-nie-moge-doczekac-piatku-w-sobote-ogladale/
Co robi normalny chłopak/facet w piątek/sobotę wieczorem i w nocy? Jest na imprezie, w kinie, w restauracji, na spacerze, na rowerze, na domówce, na mieście, z dziewczyną, ze znajomymi, itd itd.. cokolwiek z tego, żeby aktywnie spędzić ten czas poza domem.
Co robi typowy #przegryw ? Siedzi w domu i od 20:15 do 5:00 ogląda przez internet życie innych ludzi. I pisze że nie może się doczekać kolejnego takiego piątku. Co on ma w głowie?

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #taxizlotowa
  • 11
  • Odpowiedz
@Jokker: przestań udawać samca alfa i szydzić z innych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisz poradnik co robi normalny człowiek bo jeśli nie jesteś normaly to Joker na wykopie ci pociśnie że jesteś przegrywem. I to jest ta właśnie presja społeczna, większości ludzi marnuje sobie życie bo zamiast robić to co się lubi słuchają się #!$%@?ów jokerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jokker: Poebao? W pt wieczór wychodzić gdzieś, pocić się na składaku, wydawać grube hajsy na rozwodnione piwo, zamiast sobie siąść przed komputerkiem (nie mówię żeby tutaj patostrimy oglądać bo tym gardze) i odpocząć po tygodniu roboty.
  • Odpowiedz
nie wiem #!$%@?, depresję, ignorancie?


@Ptak_Omega: Ktoś z depresją chwali się radośnie tym że nie może się doczekać spędzenia nocy na podglądaniu życia innych?
  • Odpowiedz
zamiast sobie siąść przed komputerkiem (nie mówię żeby tutaj patostrimy oglądać bo tym gardze) i odpocząć po tygodniu roboty.


@Pshybysz: Jak ktoś woli spędzić wieczór w domu, przytulic się do dziewczyny i obejrzeć np. film - nie mam nic przeciwko. Doczytaj jeszcze raz co pisałem - pisałem o gościu który SAMOTNIE spędza noc do 5 rano na OGLĄDANIU ŻYCIA INNYCH.
  • Odpowiedz
@Jokker: ale co ci do tego, kto co ogląda? jeden ma rozrywkę przy oglądaniu żenującej komedii poniżej jakiegokolwiek poziomu w towarzystwie swojej ukochanej karyny, a inny lubi sobie szczerą, pełną spontanicznych reakcji rozrywkę w swoim wybornym towarzystwie.
  • Odpowiedz