Wpis z mikrobloga

#zadarmo

Ostatnio odwiedziłem i stworzyłem artykuł na temat Piwnego Spa w Zakopanem z tej okazji mam dla was #rozdajo, w którym główną nagrodą jest kąpiel piwna dla dwóch osób o wartości 180 zł, a nagrodami pocieszenia kufel na piwo i jakiś piwny kosmetyk.

Zasady konkursu proste:
- plusujemy
- komentujemy, główna nagroda dla osoby której komentarz zbierze najwięcej plusów
- nagrody pocieszenia spośród 5 wytypowanych przeze mnie komentarzy wybierze ktoś z Piwnego Spa

W komentarzach możecie oznaczać kogo zabralibyście ze sobą, albo pisać dlaczego to do was powinna trafić nagroda, wkleić jakiegoś mema, pastę czy coś albo co tam chcecie ;d

Wyniki: jutro 20:00

Dodatkowo gdyby ktoś chciał się wybrać do Piwnego Spa to do 20 maja na hasło "Wykop" jest -20% na zakup voucherów przez www.sklep.piwnespa.com . Jeśli konkurs będzie cieszył się zainteresowaniem, to może uda mi się częściej załatwiać dla Was jakieś konkursy związane z obiektami i miejscami, które opisuje ;)

#piwo #podroze #podrozujzwykopem #pijzwykopem
źródło: comment_o7KYH1WnuVxVmGLcNy3rbTPPMXjGbm3k.jpg
  • 59
@MG78

#!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.
Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie
@MG78: Zabrałbym moją różową, żeby wreszcie doceniła walory innego trunku niż czysta.


...Wróćmy na ziemię, nie będzie żadnej kąpieli, ale kufelek bym przygarnął, żeby wszystkim mordom przepitym z mojego otoczenia dać argument jaki to burżuj ze mnie, podczas gdy przecież można walić 5 Taterek z butelki i jeszcze 2 wygrane spod kapsli i jeszcze Żubra do porzygu i się równie dobrze #!$%@?ć jak z kufla.
- I wtedy właśnie ja. (
@zapster: Nic nie udając. Ja nie mam żadnych korzyści z konkursu, równie dobrze mógłbym go nie przeprowadzać lub zrobić na swoim FP albo Instagramie. Jeśli mam możliwość namówienia przedstawicieli jakiegoś opisywanego przeze mnie obiektu to to robię bo takie akcje już niejednokrotnie spotykały się z ciepłą reakcją użytkowników. Nie pasuje Ci to nie bierz udziału ;)
@zapster: Dlaczego zły? Jak widzę, że jest pole do rozmowy to proponuję, że mogę zrobić konkurs w którym ta osoba ufunduje nagrody/wejściówki. Dzięki konkursowi więcej osób przeczyta mój artykuł (win), usłyszy o obiekcie i może się do niego wybierze (win), a część osób lub jeden szczęśliwiec zgarnie np. bezpłatną wejściówkę czy jakiś prezent lub gadżet (win) więc jest typowo sytuacja w której każdy powinien być zadowolony.

Nie robię konkursów, w których
@MG78 to rozumiem, że przedsiębiorcy, którzy rozdają na lewo i prawo swój towar, działają na czuja? Przecież jesteś dla niego obcą osoba. Musicie podpisać umowę (lub nie) a on oczekiwać efektów. Pytam ponieważ jestem przedsiębiorcom i gdybyś do mnie przyszedł oczekiwalbym wyników w zamian za towar? Obiecujesz im cokolwiek ?
@zapster: Ale ja nie idę do przedsiębiorcy XYZ i mówię mu zróbmy konkurs. Przy okazji jak tworzę artykuły na jakiś temat i rozmawiam z ludźmi od marketingu, którzy są kumaci to zarzucę im taki temat.

Dzięki temu parę osób pojechało taniej na wycieczki (wygrało bezpłatny transport) czy otrzymało bezpłatne bilety wstępu. Czasem robię rozdajo również bez współpracy z obiektami, kiedy np. dostanę bilety do miejsca w którym byłem (takie rozdajo ostatnio
@MG78 rozdajo jako osoba prywatna rozumiem - pochwalam, mam wrażenie, że robisz ze mnie idiote. Czyli byłeś w Zakopanem, dowiedziałeś się o spa i kapiac się w piwie, zagadales do marketing managera miejsca przypadkowo się tam znalazł i zaoferowałes, że zrobisz coś dla nich za darmo, ale nic nie obiecujesz ?
@zapster: Jakbyś nie zauważył prowadzę bloga i jeśli odwiedzam jakiś obiekt z myślą opisania go to niemal zawsze mam kontakt z jakimś właścicielem / marketing managerem / dyrektorem, itp. Normalnie zazwyczaj nie ma tak, że wbijasz gdzieś ze statywem latasz po salach i robisz zdjęcia xd Nikt mi nie płaci za zrobienie tego konkursu, nie mam też z tego tytułu innych korzyści poza tymi, że konkurs promuje nie tylko obiekt ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MG78: kilka lat temu byłam na GG i był tam taki Karol i kazał mi zalajkować waszego facebooka i zachęcał do jakiejś jednej wyprawy (chyba w okolicach sierpnia miała być)

w sumie fakt, na tinderze też go potem raz spotkałam xD


@MG78: Kiedyś obudziłem się w nocy, była zima... mieszkam na osiedlu w bloku na 4 piętrze. Leżałem bez ruchu, światło latarni odbijało się od pokrytej śniegiem ulicy, wszędzie było tak biało, ale uświadomiłem sobie, jaki to dźwięk mnie obudził, dobiegał jakby ze śmietnika, taki skrzek ptaka i drapanie, ten dźwięk był tak głośny, że pomyślałem, że zaraz jakiś starszy frustrat wyjdzie na balkon i coś ryknie.. albo zadzwoni na policję, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MG78: ciekawostka: od pływania w piwie wcale nie rośnie mięsień piwny, wręcz przeciwnie - maleje, o ile stosujemy się do basenowej zasady nie picia tego w czym pływamy