Wpis z mikrobloga

@eSss: ja bym pewnie kupił Moto G5 3/16, za 499 zł imo ciekawa propozycja.

- czysty Android (dla mnie zaleta stąd o tym napisałem)
- wymienna bateria
- wyświetlacz FHD
- lepszy procesor od konkurencji w postaci Redmi 4a/5a/Note 5a 16GB
- przyzwoity aparat jak na taką cenę.Zaryzykuje stwierdzeniem, że będzie lepszy od ww. Redmi.

To, czy smartfon dostanie Oreo leży w geście Motoroli - może być, a może nie być
@dajpandolara: ciekawy ten moto g5, jednak wyglad mi sie jakos nie podoba, a moze coś z uzywanych, wazne dla mnie to dobry ekran, 3gb ram bylo by fajnie, czytnik kart pamieci.. Myslalem nad galaxy s6 ale nie orientuje sie po ile uzywki chodzą, i slyszalem ze baterie slabą ma, no i brak czytnika kart..
@eSss: miałem S6 nieco ponad rok - słabiutka bateria, aparat bdb, który gniecie nowe budżetowce w jego cenie. Ramka lubi się mocno nagrzewać szczególnie na danych komórkowych i maksymalnej jasności ekranu. Jest dość smukły i bez etui źle mi się go trzymało. Do działania nie miałem co narzekać, używałem go na Androidzie 5.1.1 i 6.0.1.
@eSss dorzuciłbym 100zł i kupił używanego w bdb stanie iphone se 16gb jak na swoje lata jeden z lepszych telefonów za tak niską cenę designem oraz wielkością nie powala lecz przynajmniej aplikacje takie jak facebook instagram snapchat itd. nie ścinają się. Może i iphone posiada te 2gb ram lecz ios jest tak dobrze zoptymalizowany że nawet nie zauważysz różnicy z androidem który posiada 3gb nawet i 4gb ram. Możesz sobie sprawdzić też