Wpis z mikrobloga

@anas_lex: Przyznaje, że jestem trochę zaskoczona wynikiem, weług mnie obie bardzo ładne ale wydawało mi się, że Lily ma bardziej klasyczną urodę i wygra Iwonka słodka ale ma pewne mankamenty (szerszy nosek, mocniej zarysowana szczęka)
  • Odpowiedz
@knoor_knoor Mocniej zarysowana szczęka to jak dla mnie żaden mankament i myślę że dużo osób podziela moje zdanie, przykład Olivii Wilde która tę szczękę ma jeszcze szerszą a jest uznawana za jedną z ładniejszych aktorek. Co do nosa to w sumie nie zwróciłem zbytnio uwagi, nawet śmiem twierdzić że wygląda lepiej niż u Lily u której trąca z lekka Michelem Jacksonem :D

Ot gusta i guściki :)
  • Odpowiedz
@anas_lex: Z Olivią to prawda, kiedyś własnie ona była dla mnie najładniejszą aktorką, ale jednak to nie przez szczękę jest lubiana tylko przez oczy usta nos, które u niej są naprawdę powalające, uważam, że byłaby bezkonkurencyjna własnie gdyby miała troszkę bardziej kobiece rysy twarzy własnie jak Lily. Ale, że Lily nos ma podobny do Michaela Jacksona to przesadziłeś :P
  • Odpowiedz
@knoor_knoor no może troszeczkę haha przeglądam na telefonie i te dwa zdjęcia po przekątnej, prawa góra i lewy dół na początku oddały mi takie wrażenie :D

No i tak zupełnie szczerze przyznaje ze moglem być nieco mniej obiektywny ze wzgledu na fakt iz mam słabość do Iwonki po obejrzeniu wszystkich sezonów serialu Chuck w którym występowała ale mimo wszystko zagłosowalem w pełni świadomie i dalej obstaje przy swoim wyborze :)
  • Odpowiedz