Wpis z mikrobloga

Ale wam dupy pękają, to nawet miło słuchać :D Tak sie #!$%@? tego prezesa czepiacie, gnoicie go, wysiedlacie, donosicie, #!$%@?ście mu rzeczy z altanki pryraki, a prezes sobie kuracje zrobił w psychuszcze, odpoczął, najadł się, generalnie dupy mu kibicują, jakieś z nim foty robią, #!$%@?, niech to będą szony z showupa czy cokolwiek XD A wy biznesmeni, lekarze, prawnicy, politycy, wielcy tego świata, taki macie ból dupy, że wami nikt sie tak nie interesuje? Czy że tak mały człowiek, w waszym mniemaniu, wam ubliżył? XD Czy wasze poukładane życie was w jaja uwiera?
#rafatus #patostreamy
  • 14
@PZt37: Nie wiem, jak go zawineli, to nagle wszyscy (no, z 10 osób) pytali: co ze sprzętem??? a teraz podobno prezes mówił, ze kamerki nie ma i czegoś tam jeszcze. To myślisz, że po co tak poznańskie wykopki sie martwiły o stan altanki? XD Normalny człowiek to miał to gdzieś.

@piklowy: Nie zesraj sie pyro:*
@Cormor: teraz frajerstwo przesiadlo się na taxi zlotowe który na dzień dobry infolinię odpalił i palnąl do gościa z mirkoczatu "nie ma pieniążków to nara" tak zapieklo że już pewnie stuleje wynajmują buldozer farby spreje zlewy żeby go #!$%@? w weekend xd
@lalalaczek: No dla normalnych ludzi coś takiego nie istnieje, jak zazdrość o niego, ale też normalni ludzie go nie stalkują, nie donoszą, nie srają o nim na prawo i lewo. Ot jest taki showman, prezes sztuki nowoczesnej, i on tam komuś ubliża, sra do wiadra, świece wali, instrukcje miętówki picia pokazuje, jakieś mma z kaskiem ;) no oglądasz tak jakby cyrk przyjechał do Ciebie, taka ciekawostka! Gość ma swoje życie, robi
@hyperrr: Ty masz raka mózgu? XD nigdzie nie pisałem że ktoś jest zazdrosny ,,O Niego" tylko że dupy pękają, bo co by ludzie nie robili, to prezes i tak robi co chce. Nigdzie nie napisałem ani słowem, że ktoś jest zazdrosny o niego. Lecz sie Kamil, lecz sie ( ͡° ͜ʖ ͡°)