Wpis z mikrobloga

człowieku, jakim ty jesteś młotem, koleś ci napisać ze wiekszosc starych aut sie psuje i są w złym stanie a ty mu piszesz że akurat twój nie, super widocznie miałeś szczęscie


@niecnykrasnolud:

Nope. Koleś pisał jakie to niesłychane ryzyko kupić auto za kilka tysięcy... trumna na kółkach, po prostu #!$%@? wyrafinowana forma samobójstwa. Otóż nie. Większość moich kumpli na studiach i w LO nie miała samochodów, ale jak ktoś miał to
  • Odpowiedz
Po co ciągnąć takie rozmowy? Rozumiem, że dziewczyna jest ładna i chcesz ją przekonać do siebie, ale przecież wiesz, że się z Tobą nie umówi.

Marnujecie swój czas obydwoje w równym stopniu.
  • Odpowiedz
Człowiek bez samochodu to dla mnie jak bez ręki. No chyba, że nie ruszasz dupy z warszawki. Wmawiaj sobie ile chcesz swoje teorie. Laska też musi mieć bo jak będzie mnie wozić?
  • Odpowiedz
  • 1
@savenir do mnie to? xd jestem w stalym posiadaniu auta rodzicow.

nie nazasadzie "mame tate porzycz bo do loszki jade"

tylko auto stoi pod moim blokiem, mam ochote biere i jade.

Ojciec jest niepelnosprawny i nie za bardzo moze into samochod. Dlatego auto stoi u mnie bo go woze po lekarzach jak trzeba. Po #!$%@? mi wiec wlasne auto?
  • Odpowiedz
  • 0
@savenir rozchodzi sie o to ze to nie moje auto xd tylko rodzicow. I #!$%@? sam fakt tego czy masz czzy nie. Chodzi o to ze laska uwaza ze nie posiadanie auta przez faceta to wstyd i #!$%@? xd
  • Odpowiedz